סקירת וול סטריט 20.01.12


מגמה מעורבת עם תנודתיות רבה אפיינה את יום המסחר האחרון לשבוע זה בארה"ב. עונת הדוחות ממשיכה לרכז את מירב תשומת הלב של המשקיעים. אתמול לאחר סיום המסחר פרסמו מספר חברות ענק את דוחות הסיכום שלנת 2011. בצד החיובי ניתן למנות את אינטל מייקרוסופט וIBM  אשר הציגו תוצאות חיוביות ועמדו ביעדים שנקבעו להן על ידי האנליסטים. מנגד ענקית החיפוש גוגל פספסה את תחזיות האנליסטים הן בשורת ההכנסות והן בשורת הרווח. מניית החברה הגיבה בירידה חדה של כ-9%. בגזרה האירופאית יוון חזרה להשתלט הכותרות. הדיווחים האחרונים מהשיחות שמתקיימות בין הממשלה יוונית למחזיקי האג"ח שלה מתוך הסקטור הפרטי עולה כי הצדדים קרובים להגיע לסיכום עקרוני שימנע מיוון להגיע למצב של חדלות פירעון. המחיר מצד מחזיקי האג"ח עשוי להגיע לתספורת של כ-70% מערך החוב. למרות החדשות "החיובית" שום דבר עדיין לא נסגר והשיחות עשויות להימשך עוד מספר ימים. עד אשר נושא זה לא יוסדר באופן סופי האפשרות שיוון תיקלע למצב של פשיטת רגל תמשיך להעיב על מצב הרוח של המשקיעים. נראה כי הימים קרובים עשויים להתאפיין בדריכות ועצבנות רבה מצד המשקיעים. בשוק הסחורות החוזים על הנפט ממשיכים להיסחר בירידות שערים כשמחירה של חבית נפט אחת עומד על כ-98.6 דולר. מנגד החוזים על זהב נסחרים בעליות שערים של כ-0.65% ומחיר של אונקיה אחת עומד על כ-1,665 דולר.לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר במגמה מעורבת: הנסד"ק יורד בכ-0.05% הs&p500 עולה בכ- 0.07 והדאו ג'ונס עולה בכ-0.76%

     
נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 נתון מכירות הבתים הקיימים לחודש דצמבר הציג עלייה של כ-5% ביחס לחודש נובמבר. מדבור בנתון מאכזב ביחס לציפיות המוקדמות.


 חדשות בולטות


 חברת ג'נרל אלקטריק ריכזה היום עניין רב לאחר שפרסמה את דוחותיה המסכמים לשנת 2011. בשורת ההכנסות דיווחה החברה על הכנסה של 38 מיליארד דולר בעוד ציפיות האנליסטים היו להכנסות של 40 מיליארד דולר.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.028%

 

 

מועד עריכת הסקירה:  20/01/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד