סקירת וול סטריט 19.01.12


נמשכת המגמה החיובית בארה"ב,יום המסחר בוול סטריט התנהל היום בעליות שערים אשר קיבלו חיזוק חיובי משורה של נתוני מאקרו מעודדים שפורסמו בארה"ב בנוסף חדשות מרגיעות שהגיעו מאירופה עזרו להתבססות הסנטימנט החיובי. צרפת וספרד הצליחו להנפיק חוב בתשואות נמוכות יחסית עם ביקושים גדולים. בנוסף עונת הדוחות נמשכת בתנופה כשסקטור הבנקאות עומד במרכז. היום שנים מענקי הבנקאות האמריקאיים, בנק אוף אמריקה ומורגן סטנלי פרסמו את דוחותיהם המסכמים לשנת 2011.  לאחר סיום המסחר צפויים מספר ענקי טכנולוגיה כגון: יבמ, אינטל , גוגל ומייקרוסופט. דוחות אלה עתידים להשפיע על כיוון המסחר בתקופה הקרובה. בשוק הסחורות החוזים על הנפט יורדים בכ-0.3% לרמה של 100.4 דולר לחבית. החוזים על הזהב יורדים גם הם ומחירה של אונקיה אחת עומד על כ- 1,652 דולר. סקטור השירותים וסקטור התחבורה הובילו היום את העליות בוול סטריט כשעלו ב-1.46% ו1.29% בהתאמה. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-0.67 הדאו ג'ונס עולה בכ-0.37% וה s&p500 עולה בכ-0.49


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 נתון התביעות לדמי אבטלה השבועיים ירדו בכ-50 אלף תביעות. הרבה מעבר לציפיות האנליסטים. הרמה השבועית של 352 אלף תביעות היא הנמוכה ביותר מאז תחילת 2008.
 מלאי הנפט עלו מעל הציפיות לכ-3.4 מיליון חביות
 נתון התחלות הבניה רשם תוצאה נמוכה מהתחזיות עם רמה של כ-657 אלף בלבד.


 חדשות בולטות


 חברת מוצרי הצילום קודאק (EK) הכריזה היום לפני תחילת המסחר על פשיטת רגל (chapter 11) ובעקבות כך הופסק המסחר במניה לאחר שבטרום כבר ירדה בכ-35%. המניה עברה להיסחר תחת הסימבול (EKDKQ).
 חברת הסמיקונדקטורס הישראלית איזיצ'יפ (EZCH) ממשיכה בעליות שערים של אתמול לאחר שפרסמה דוחות טובים מהצפוי אתמול לפני המסחר.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעליה עם תשואה של 1.972%


מועד עריכת הסקירה:  19/01/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד