סקירת וול סטריט 12.01.12


מגמה מעורבת עם נטייה לעליות שערים אפיינה היום את המסחר בוול סטריט. ההנפקות המוצלחות באירופה, שם איטליה וספרד גיוסו חוב שתשואות נמוכות מהצפוי תרמו לסנטימנט החיובי. מנגד נתוני מאקרו מעורבים בארה"ב בדגש על עלייה בדרישות הראשוניות לדמי אבטלה הכבידו על המגמה החיובית. אירופה ממשיכה לעמוד במרכז העניינים. וכאמור ההנפקות החיוביות של שתי מהמדינות היותר בעיתיות ביבשת עודד מאוד את המשקיעים. בנוסף הודיע הבנק האירופאי המרכזי כי הריבית תישאר על רמה של 1% וזאת בהתאם לציפיות המוקדמות. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בעליות שערים קלות כשחבית אחת נסחרת בכ-101 דולר. החוזים על הזהב עולים גם הם ואונקיה אחת נסחרת ברמה של 1,642 דולר. לקראת סיום המסחר מתחזקת המגמה החיובית והמדדים המובילים עברו להיסחר בעליות שערים קלות. הנסד"ק עולה בכ-0.5% הדאו ג'ונס עולה בכ-0.19% וה- s&p500 עולה בכ-0.23%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 התביעות לדמי אבטלה צמחו בכ-24 אלף תביעות השבוע לרמה של כ-400 אלף. נתון זה היה גבוה בהרבה מציפיות האנליסטים שעמדו על כ-373 אלף תביעות.
 נתון המכירות הקמעונאיות עלה בכ-0.1% בלבד. כ-0.2% פחות מציפיות הכלכלנים.


 חדשות בולטות


 חברת האינטרנט יאהו (YHOO) ממשיכה את השבוע הטוב שלה לאחר מינוי המנכ"ל החדש. מניית החברה עולה כ-0.9% במהלך היום.
 בנק אוף אמריקה יורד מעט במהלך היום לאחר שבטרום המסחר פרץ את רף ה-7 דולר למניה. מניית הבנק עמדה על נמוך היסטורי של 4.92 דולר למניה לפני שלושה שבועות בלבד.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעליה עם תשואה של 1.933%


מועד עריכת הסקירה:  12/01/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד