סקירת וול סטריט 06.01.12


המסחר בוול סטריט התאפיין היום במגמה מעורבת עם נטייה לעליות שערים. במוקד המסחר עמד פרסום דו"ח התעסוקה אשר הפתיע לטובה. המשק האמריקאי הוסיף 200 אלף משרות בחודש דצמבר. למרות נתוני המאקרו החיובים הסנטימנט עדיין שלילי וזאת עקב משבר החוב המתפתח באירופה שם התשואות על האג"ח של איטליה וספרד ממשיכות לטפס. בנוסף ההאטה הכלכלית באסיה בדגש על סין משפיעה על הסנטימנט.ביום שני הקרוב צפויים נשיא צרפת סרקוזי וקנצלרית גרמניה מרקל להיפגש ולדון פעם נוספת בצעדים האפשריים להתמודדות עם משבר החוב המתגלגל. תוצאות פגישה זו עשויים לקבוע את הכיוון בתחילת שבוע המסחר הבא.בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידות של 0.2% כשחבית אחת נסחרת ברמה של כ-101 דולר. החוזים על הזהב יורדים גם הם ואונקיה אחת נסחרת ברמה של 1,617 דולר אשר מייצגים ירידה של כ-0.2%. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה מעורבת: הנסד"ק עולה בכ-0.2% מנגד הs&p500  יורד בכ-0.25% והדאו – ג'ונס יורד בכ-0.45%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון התעסוקה אשר פורסם היום הצביע על כ-200 אלף משרות בשור העבודה האזרחי בחודש דצמבר. תוספת זו לשוק העבודה הורידה את אחוזי האבטלה אל מתחת ל-9% לרמה של כ-8.5%.


 חדשות בולטות


 מפתחת משחקי האונליין האמריקאית זינגה (ZNGA) ממשיכה במגמה השלילית מאז שהונפקה לפני כחודש. מניית החברה יורדת היום בכ-4.7% בעקבות הורדת הציפיות לרווח של כמה מחברות הדירוג.
 יצרנית מכשירי הצילום קודאק (EK) מתקרבת להכרזה על פשיטת רגל לפי דעות האנליסטים. קודאק נמצאת בחובות כבדים וסביר ולא תצליח למכור את הנכסים הלא מוחשיים שלהם בזמן לצאת מהמשבר. מניית החברה יורדת בכ-12% במהלך היום
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 1.961%


מועד עריכת הסקירה:  06/01/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד