סקירת וול סטריט 04.01.12


המסחר בוול סטריט התאפיין היום במגמה מעורבת עם נטייה לעליות שערים.לאחר שאתמול נפתח שבוע המסחר בעליות שערים חדות נראה כי היום האופוריה שככה במקצת וזאת לאור העובדה שבעצם עדיין לא השתנה שום דבר, הכלכלה האמריקאית עדיין מדשדשת ומשבר החובות האירופאי הוא סיכון אמיתי. במוקד המסחר עמדו החדשות מאירופה שם פרסמו מספר נתוני מאקרו מאכזבים. יוון תרמה גם היא את חלקה לסנטימנט השלילי כשדובר הממשלה התבטא בקשר לאפשרות שהמדינה תפרוש בסופו של דבר מגוש היורו וזאת במידה וניסיונות החילוץ יכשלו. בשוק הסחורות החוזים על הנפט עלו בכ-0.3% לאור הפרסומים כי מדינות אירופה עשויות להחרים את הנפט האיראני והחוזים על הזהב עלו בכ-0.78% לרמה של 1,613 דולר לאונקיה .לקראת סיום המסחר המדידים המובילים נסחרים מגמה מעורבת, הנסד"'ק יורד בכ-0.01% הs&p500  עולה בכ-0.02% והדאו ג'ונס עולה בכ-0.17%

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון הזמנות המפעלים עלה בכ-1.8%, מעט מתחת לציפיות שעמדו על כ-1.9%. נתון זה מצביע על שיפור ממשי מחודש שעבר בו ירד נתון זה בכ-0.5%.
 נתון מכירות הרכב הציג תוצאות מעודדות כאשר יצרניות הרכב הגדולות שיפרו את מכירותיהם בכ-20% בממוצע.


 חדשות בולטות


 פורטל האינטרנט יאהו (YHOO) מינה היום מנכ"ל חדש לאחר ארבעה חודשים של מחליף זמני. האדם שנבחר הינו המנכ"ל של paypal. מניית החברה יורדת בתגובה בכ-3.2%.
 ענקית הצילום הדועכת קודאק (EK) יורדת בכ-27% בעקבות שמועות של כוונת החברה  להודיע על פשיטת רגל בשבועות הקרובים אם לא תצליח לממן את חובותיה בעזרת הפטנטים אשר היא מחזיקה.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2%


מועד עריכת הסקירה:  04/01/2012


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד