סקירת וול סטריט 30.12.11


יום המסחר האחרון לשנת 2011 התאפיין בהיקפי מסחר נמוכים מהרגיל. התחושה בימים האחרונים היא שהשוק עומד במקום בהמתנה לסיום תקופת החגים והתחלת השנה האזרחית החדשה. לאור העובדה שלא פורסמו היום נתוני מאקרו מהותיים בארה"ב את מירב צומת הלב ריכזו נתוני המאקרו שפורסמו בסין אשר מצביעים על המשך ההאטה בקטר הצמיחה העולמי. החדשות האחרונות מאירופה היו מעורבות מצד אחד פרסמה ספרד את צפי הגירעון השנתי שלה ואת תוכנית הקיצוצים בהיקף 9 מיליארד אירו שהיא מתכוונת להפעיל בשנת 2012. מנגד שר האוצר של גרמניה  התבטא בנושא משבר החוב האירופי וציין שלדעתו מנהיגי היבשת יצליחו להתגבר עליו במהלך 2012 בנוסף הוא שלל את האפשרות שגוש האירו יתפרק.שוק הסחורות התאפיין במגמה מעורבת החוזים על הנפט הצביעו על ירידה של 0.55% לרמה של כ-99 דולר לחבית בעוד הזהב עולה בכ-1.6% לרמה של כ- 1,565 דולר לאוניקה. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה שלילת: הנסד"ק יורד בכ-0.35% הs&p500  יורד בכ-0.4% והדאו ג'ונס יורד בכ-0.6%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא התפרסמו נתוני מאקרו משמעותיים היום


 חדשות בולטות


 חברת הקופונים האינטרנטית גרופון (GRPN) מסיימת את הבשנה האזרחית בצורה מאכזבת במיוחד לאחר שמניית החברה יורדת היום בכ-4% על רקע ציפיות מאכזבות לשנת 2012.
 מניית ענקית הפיננסים בנק אוף אמריקה (BAC) עולה בכ-2% במהלך היום בעקבות דירוג חיובי שנותנת סוכנות הדירוג פיץ' לבנק.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של כ-1.871%


מועד עריכת הסקירה:  30/12/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד