סקירת וול סטריט 28.12.11


המסחר בוול סטריט התנהל היום בירידות שערים.ימי המסחר האחרונים של שנת 2011 התאפיינו במחזורי מסחר נמוכים והיום לא היה שונה. את מירב צומת הלב ריכזה הנפקת החוב האיטלקית. ממשלת איטליה עברה את משוכת גיוס החוב בהצלחה כשהצליחה לגייס כ-9 מיליארד אירו לתקופה של חצי שנה בתשואה נמוכה יחסית של 3.25%. אך אפילו החדשות הטובות מאיטליה לו יכלו לסנטימנט השלילי והמסחר באירופה שבמהלך היום כבר הציג עליות שערים נאות, שינה כיוון וסיים בירידות שערים. היום לא פורסמו נתוני מאקרו מהותיים בארה"ב ולכן לא היה דבר שימנע מהמגמה השלילית להתפשט גם לוול סטריט. בשוק המט"ח הדולר ממשיך להתחזק מול סל המטבעות,בעיקר מול האירו ונסחר ברמה של 1.293 דולר לאירו. בשוק הסחורות החוזים על הנפט יורדים בכ-1.8% לרמה של 99.5 דולר לחבית והחוזים על הזהב צוללים בכ-2.24% לרמה של 1,559 דולר לאונקיה. סקטור חומרי הגלם הוביל את הירידות כשהציג ירידה יומית של כ- 2.08%. לקראת סיום המסחר נשמרת המגמה השלילית והמדדים המובילים נסחרים בירידות שערים: הנסד"ק יורד בכ-1.3% הדאו ג'ונס יורד בכ-1.1% והs&p500  יורד בכ-1.2%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פורסמו נתוני מאקרו משמעותיים במהלך היום


 חדשות בולטות

 גורו ההשקעות וורן באפט ממשיך בטרנד של קניית חברות הפצה ותקשורת עם רכישת חברת "אומהה וורלד הרלד". מניית חברת האחזקות של באפט ברקשייר האתווי (B.BRK) יורדת בכ-0.85% במהלך המסחר היום.
 ענקית הפיננסים מורגן סטנלי (MS) יורדת בכ-2.6% היום במהלך המסחר על אף שהודיעה על קיצוצים נרחבים בכח האדם בחברה עם פיטוריהם של כ-1600 עובדים ברחבי העולם.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של כ-1.91%


מועד עריכת הסקירה:  28/12/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד