סקירת וול סטריט 28.11.11


עליות שערים חדות אפיינו היום את המסחר בוול סטריט,השוק בארה"ב המשיך את המגמה החיובית שפשטה בבורסות השונות ברחבי העולם, נראה כי הסנטימנט השלילי נחלש והמשקיעים מראים סימנים של אופטימיות וחזרה לשוק. את עיקר צומת הלב ריכזה כרגיל בתקופה האחרונה אירופה, שם דווח כי שרי האוצר של מדינות אירופה יפגשו מחר במטרה לדון במינוף קרן החילוץ האירופאית (EFSF). עוד דווח כי קרן המטבע העולמית מוכנה להעניק סיוע חירום לאיטליה בהיקף של כ- 600 מיליארדר דולר וכי גרמניה וצרפת מגבשות תוכנית להידוק פיסקאלי של גוש האירו חשוב לציין שנכון לרגע זה לא מדובר בדיווחים רשמיים. בארה"ב חוזרים לשגרה שלאחר חג ההודיה והתקפת הקניות של יום שישי השחור,בתקשורת האמריקאית גוברות הערכות כי הפדרל ריזרב יצא בתוכנית הקלה כמותית נוספת וירכוש אג"ח מגובות משכנתאות בהיקף של כ חצי מיליארד דולר דיווח זה בנוסף לפרסום נתוני מאקרו חיוביים והחדשות מאירופה הצליחו לדחוף את השוק האמריקאי כלפי מעלה. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בעליות של כ-1% לרמה של 97.75 דולר לחבית, החוזים על הזהב עולים גם הם אונקיה אחת נסחרת ב 1,710 דולר מחיר שמייצג עלייה של כ-1.45%. סקטור התעשייה שכולל בתוכו חברות כגון בואינג (BA) וקטפילר (CAT) הוביל היום את העליות והציג עלייה של 3.59%. לקראת סיום המסחר המגמה החיובית נמשכת אך העליות מתונות במקצת. המדדים המובילים : הנסד"ק עולה בכ-3.5% הדאו ג'ונס עולה בכ-2.5% והs&p500  עולה בכ-2.9%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון מכירות הבתים החדשים עלה בחודש אוקטובר בכ-1.3% לרמה של כ-307 אלף בתים.


 חדשות בולטות


 מניות חברות הטכנולוגיה הגדולות מציגות עליות שערים חדות היום בעקבות ההצלחה הגבוהה מהצפוי במהלך יום המכירות "יום שישי השחור". את העליות מובילות חברת אפל (AAPL) ואמזון (AMZN) אשר עולות בכ-3%.
 חברת הקופנוים האינטרנטיים גרופון (GRPN) היא אחת החברות היחידות אשר מסיימות את היום באדום. החברה לא מצליחה להתרומם ומציגה ירידה של יותר מ-50% מתחילת החודש.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה קלה עם תשואה של כ- 1.958%

 

מועד עריכת הסקירה:  28/11/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד