סקירת וול סטריט 25.11.11


מגמה מעורבת היום בוול סטריט לאחר חופשת חג ההודיה אתמול. נראה כי הסנטימנט מאירופה ממשיך לקבוע את הטון גם בבורסות האמריקאיות כאשר מצד אחד הבנקים בעולם מציגים מעט חוסן כלכלי ורושמים עליות שערים לאחר שבוע קשה ומצד שני תשואות האג"ח הממשלתי של מדינות אירופה ממשיך לעלות לשיאים חדשים. נראה כי בכל יום מצטרפות מדינות נוספות באיחוד האירופי למצוקה הכלכלית, היום היה תורן של פורטוגל והונגריה שהאג"ח שלהן הורד לדרגת "זבל" ע"י סוכנות הדירוג מודי'ס. גם המעצמות של אירופה מראות סימנים של משבר כאשר גרמניה לא הצליחה לגייס את הסכום אשר שמו לעצמם כמטרה בהנפקת האג"ח שלשום וגם צרפת, שדירוג האשראי המושלם שלה כבר לא יציב לפי כמה מסוכנויות הדירוג הגדולות. היום בבוקר התרחש "ליל שישי השחור" ברחבי ארה"ב שבו חברות האלקטרוניקה והקמעונאות הגדולות עורכות יום מכירות ענק בהנחות גבוהות במטרה לחסל מלאי עודפים שנצבר במהלך השנה כדי להגדיל את גובה המכירות בדו"חות השנתיים. אך נדמה שאירוע זה לא הצליח לתת מומנטום למשק האמריקאי. בשוק הסחורות מגמה שלילית כאשר החוזים על הזהב נסחרו היום בירידה של 0.25% ומחיר אונקיה אחת נקבע על 1,691 דולר. החוזים על הנפט ירדו גם הם היום ומחיר חבית אחת נקבע על 95.9 דולר. סקטור הבריאות הציג את הירידות החדות ביותר בהובלתן של טבע ופייזר. לעומת זאת דווקר סקטור הפיננסים עלה בכ0.3%. לקראת סיום המסחר נמשכת המגמה המעורבת עם נטייה לירידות: הנסד"ק יורד בכ-0.75% הדאו ג'ונס יורד בכ- 0.25% והs&p500  יורד בכ- 0.25%  


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פורסמו היום נתוני מאקרו מהותיים


 חדשות בולטות


 מניית חברת נטפליקס (NFLX) ריכזה היום עניין רב בעקבות גיוס ההון שביצעה החברה ביום המסחר הקודם (יום רביעי) כזכור נטפליקס גייסה כ- 400 מיליון דולר. ספקית התכנים האינטרנטית עוברת תקופה קשה מזה כמה חודשים החברה איבדה מספר ספקי תוכן מובילים אשר פנו לשיתופי פעולה עם חברות מתחרות. מניית החברה ירדה היום בכ-7%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של כ- 1.95%

 

מועד עריכת הסקירה:  22/11/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד