סקירת וול סטריט 18.11.11


המסחר בארה"ב התנהל היום במגמה מעורבת, המדדים המובילים נסחרו היום בתנודתיות רבה עם נטייה לעליות שערים קלות. משבר החובות המתפתח באירופה ממשיך לרכז את מירב צומת הלב, והיום דווח כי הבנק האירופאי המרכזי רכש אג"ח של איטליה וספרד בנוסף הבנק האירופאי הסכים להלוות כסף לקרן החילוץ האירופאית במטרה לסייע לחלץ מדינות נוספות מהיסחפות למשבר וזאת למרות התנגדותה של גרמניה למהלך. במגזרת המאקרו פורסמו היום נתונים חיוביים, מדד האינדיקטורים המובילים אשר פורסם היום הצביע על עלייה של כ-0.9%,מדובר בעלייה הגדולה ביותר מאז פברואר האחרון נתון חיובי זה הפתיע את המשקיעים והכניס אופטימיות מסוימת ביחס להתאוששות הכלכלה האמריקאית. בשוק הסחורות החוזים על הנפט יורדים בכ-1% לרמה של 97.9 דולר לחבית והחוזים על הזהב נשארו כמעט ללא שינוי על רמה של 1,725 דולר לאונקיה. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר במגמה מעורבת אך עם נטייה שלילית: הנסד"ק יורד בכ-0.6% הדאו ג'ונס עולה בכ-0.22% וה s&p500 יורד בכ-0.04%


נתונים בולטים

  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 מדד האינדיקטורים המובילים לחודש אוקטובר עלה בכ-0.9%  אל מול צפי מוקדם לעלייה של 0.5%


 חדשות בולטות


 מניית חברת מרוול (MRVL) עולה היום בכ-6.8% לאחר שדוחותיה לרבעון האחרון הצביעו על רווח של 40 סנט למניה אל מול צפי מוקדם לרווח של 39 סנט למניה.
 יצרנית המטוסים האמריקאית בואינג (BA) דיווחה היום על חתימת חוזה אספקה חדש עם חברת ליון אייר האינדונזית, מניית החברה הגיבה בעלייה של 2%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של כ- 2.012%

 


מועד עריכת הסקירה:  18/11/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד