סקירת וול סטריט 11.11.11


המסחר בארה"ב התנהל היום במגמה חיובית על רקע הצלחתו של ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, להעביר בסנאט את תכנית הצנע בגובה 59 מיליארד אירו. חדשות אלו מעודדות מאוד גם בעקבות הרוב הגדול בו עברה ההצעה וגם בעקבות התפטרותו ההולכת וקרבה של ברלוסקוני שנחשב אחד המתנגדים החזקים לרפורמות המוצעות באירופה. תשואות האג"ח של איטליה אשר עוררו אי ודאות רבה בעקבות עליית התשואה מעל ל7% ביום רביעי האחרון המשיכו לרדת היום לרמה יותר בטוחה של כ-6.6%.  ידיעה נוספת מאירופה שדחפה את המשק האמריקאי לעליות הינה הודעת ממשלת יוון על מינויו של פפדמוס, לשעבר בכיר בבנק המרכזי האירופי, לראש הממשלה החדש. פפדמוס נחשב לדמות בכירה מאוד בכלכלה העולמית והיה אחד המועמדים המתאימים למשימה הקשה של הוצאת יוון מהמשבר והתמודדות עם הקיצוצים הרבים במדינה. גם נתוני המאקרו לא אכזבו כאשר מדד אמון הצרכנים של אוניברסיטת מישיגן עלה בכ-5.5% יחסית לחודש שעבר. עלייה גבוהה בהרבה מציפיות האנליסטים. מדד הפיננסים מממשיך את הנסיקה למעלה ועולה בממוצע בכ-2% כאשר בנק אוף אמריקה מוביל את העליות. גם סקטור האנרגיה ממשיך להציג תוצאות טובות עם עלייה ממוצעת של כ-1% בנוסף, עליות הסקטור גם מובילות את החוזים על הנפט להתקרב חזרה לגבול 90 הדולר לחבית. החוזים על הזהב דווקא גם כן במגמה חיובית ועולים היום לשער של 1785 דולר לאונקיה, עלייה של כ-1.5%. לקראת סיום המסחר נשמרת המגמה החיובית: הנסד"ק עולה בכ-02% הדאו ג'ונס עולה בכ-2.2% וה-s&p500 עולה בכ-1.9%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד אמון הצרכנים של אוניברסיטת מישיגן הפתיע אפילו את האופטימים שבאנליסטים עם עלייה של כ-5.5% לרמה של כ64.2 נקודות.


 חדשות בולטות


 ענקית הטכנולוגיה אפל (AAPL) מסיימת את היום באדום בפעם השלישית ברציפות בעקבות החששות שמפעליה נפגעו בצורה קשה בעקבות השיטפונות בתאילנד.
 חברת ההפקות דיסני (DIS) פרסמה דו"חות רווח חיוביים במיוחד. מניית החברה עולה בכ-6%.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של כ- 2.03%

 


מועד עריכת הסקירה:  11/11/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד