סקירת וול סטריט 28.10.11


המסחר בארה"ב התנהל במגמה מעורבת לאורך כל יום המסחר בעקבות רצון המשקיעים למימוש חלק מרווחיהם מעליות השערים החדות שנרשמו אתמול אך מצד שני עידוד נוסף לאופטימיות מנתוני המאקרו אשר התפרסמו היום לפני שעות המסחר. כאמור עליות השערים של אתמול נבעו בעיקר  מהתאוששותם של כלכלות אירופה והצטרפותה של סין למאמץ העולמי להמרצת השווקים והניבו למשקיעים בכמעט כל המגזרים במשק רווחים יפים שאותם בחרו לממש היום. נתוני המאקרו מכלכלת ארה"ב הפתיעו את רוב האנליסטים במשק לאחר שמדד הצריכה הפרטית עלה בכ-0.6% ומדד סנטימנט המשקיעים עבר את גבול 60 הנקודות כאשר רשם עלייה של כ-1.5 נקודות מחודש שעבר. מגזר הטכנולוגיה עורר עניין רב בעקבות כמה אירועים משמעותיים. האחד, הודעתה של ענקית המחשבים HP על כך שלא תמכור את חטיבת המחשבים האישיים שלה למרות ההודעות הקודמות השנה. השני, הפרסום על כך שסמסונג עוקפת את אפל והופכת ליצרנית הסמארטפונים הגדולה בעולם לאחר שמכירותיה באסיה נסקו. מגזר הפיננסים מעט מתמתן ומסיים את היום בירידה ממוצעת של כ-0.1% כאשר בנק אוף אמריקה רושם את עליות השערים הגבוהות ביותר מבין הבנקים הגדולים. בשוק הסחורות המגמה דומה כאשר החוזים על הנפט מעט מתמתנים ומסיימים את היום בירידה של כ-0.5% לשער של 93.42 דולר. החוזים על הזהב יורדים גם הם בכ-0.15% לרמה של 1,745 דולר לאונקיה. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה מעורבת : הנסד"ק יורד בכ-0.05% הדאו-ג'ונס עולה בכ-.18% והs&p500  עולה בכ-0.03%.

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד הצריכה הפרטית עלה בשיעור של כ-0.6% מעט מעל תחזיות האנליסטים
 מדד סנטימנט המשקיעים של אוניברסיטת מישיגן עלה לרמה שלכ-60.9 נקודות. הרבה מעבר לציפיות
 מדד ההכנסה הפרטית עולה בשיעור קל של כ-0.1%.


 חדשות בולטות


 יצרנית מכשירי הסודה הביתיים סודה סטרים (SODA) רושמת עלייה של כ-15% וממשיכה את מגמתה החיובית.
 חברת ההימורים של הישראלי המיליארדר שלדון אריסון לאס וגאס סנדס (LVS) פרסמה אתמול דו"חות חיוביים ומציגה עליות שערים של כ-6%.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של כ-2.305%

 

מועד עריכת הסקירה:  28/10/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד