סקירת וול סטריט 27.10.11


המסחר בארה"ב התנהל היום בעליות שערים חדות, לאחר החדשות המרגיעות מאירופה שם הגיעו ראשי הכלכלה האירופאית להבנות באשר לדרך הטיפול במשבר החוב האירופאי. ההסכמות העיקריות היו: מחיקת 50% מהחוב היווני על ידי משקיעים פרטיים והגדלת קרן החילוץ האירופאית לסכום של טריליון אירו. תגובת השווקים לא איחרה לבוא והמסכים נצבעו בירוק מטוקיו עד לניו יורק ניתן היה לחזות בעליות שערים חדות. בגזרת המאקרו נתוני התמ"ג שפורסמו היום הצביעו על צמיחה של 2.5% בהתאם לצפי המוקדם מדובר בהודעה מעודדת שתרמה גם היא לסנטימנט החיובי.בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בעליות חדות של 4.2% ברמה של 94 דולר לחבית מנגד החוזים על הזהב יורדים בכ-0.15% לרמה של 1,745 דולר לאונקיה. הסקטורים שהובילו את העליות היום היו: סקטור חומרי הגלם שעלה ב3.28% סקטור הטכנולוגיה שעלה בכ-2.64% והסקטור הפיננסי שעלה בכ-2.03%. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר בעליות חדות: הנסד"ק עולה בכ-3.3% הדאו-ג'ונס עולה בכ-2.85% והs&p500  עולה בכ-3.45%.

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתוני הצמיחה שהתפרסמו היום בארה"ב תאמו לציפיות האנליסטים ועמדו על 2.5%.
 נתוני התביעות לדמי אבטלה לשבוע זה נותרו כמעט ללא שינוי משבוע שעבר ברמה של כ-402 אלף תביעות.


 חדשות בולטות

 חברת התקשורת הישראלית "אלוט" (ALLT) ממשיכה לטפס. מניית החברה עולה היום בכ-9.3%.
 הבנק השוויצרי קרדיט סוויס (CS) מובילה את העליות של הבנקים עם עלייה של כ-14.3%.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בשיא של שלוש שנים עם תשואה של כ-2.395%

 

מועד עריכת הסקירה:  27/10/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד