סקירת וול סטריט 26.10.11


יום המסחר התנהל במגמה מעורבת לאורך מחציתו הראשונה של יום המסחר אך עבר למגמה חיובית בהמשך היום. נראה כי עיני המשקיעים היו נשואות היום למתרחש באירופה מה שמסביר את התנודתיות הרבה בתחילת המסחר ואת עליות השערים כאשר פורסמו ההודעות החיוביות בדמות אישור תכנית החילוץ ע"י הפרלמנט הגרמני והסכמתה של סין להשתתפות בקרן החילוץ העולמית. על- אף חדשות אלו קיימת דריכות רבה בנוגע לתוצאות פגישת שרי האוצר האירופים לאחר המסחר היום ובה הם אמורים להודיע האם יאשרו את הקיצוץ הנוסף בחובותיה של יוון או מתן עזרה בלבד והחזקת הבנקים המרכזיים בשליטה. נתוני מאקרו מעורבים מהמשק האמריקאי אשר פורסמו היום בתחילת המסחר עודדו אף הם את אי הודאות, כאשר נתוני מכירות הבתים ומלאי הנפט הציגו תוצאות טובות אך הזמנות המוצרים הבני קיימא ירדו מתחת לציפיות האנליסטים. כמו כן בהתאם לעונת הדו"חות גם תוצאות הצמיחה של ארה"ב לרבעון השלישי של השנה צפויים להתפרסם מחר וסביר שהשפעתם על אופי המסחר מחר תהיה משמעותית. בשוק הסחורות: מחירי החוזים על הנפט יורדים בכ-2.6% בעקבות העלייה הבלתי צפויה במלאי חביות הנפט. מחירי החוזים על הזהב נסחרים ב1723 דןלר לאונקיה, עלייה של כ-1.4%.
כאמור לקראת סיום המסחר המגמה החיובית מתחזקת והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים:הנסד"ק עולה בכ-0.46%,הדאו-ג'ונס עולה בכ-1.4% והs&p500  עולה בכ-1.05%

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 הזמנות מוצרים בני קיימא לחודש אוקטובר ירדו ב0.7% מעבר לירידה שלהם בחודש שעבר, ירידה נמוכה מאשר ציפו הכלכלנים.
 מלאי הנפט עלה בכ-4.74 מיליון חביות, נתון זה הפתיע מאוד מכיוון שציפיות האנליסטים חזו עלייה של כ-0.5 מיליון חביות בלבד.
 נתוני מכירות הבתים החדשים לחודש אוקטובר הציגו את הרמה הגבוהה ביותר בחמשת החודשים האחרונים. המדד עומד כרגע על 313 אלף יחידות.

 חדשות בולטות


 ענקית קמעונאות האינטרנט אמזון (AMZN) יורדת בכ-12.5% בעקבות פרסום דו"חות שליליים.
 ענקית ההימורים שבבעלות המיליארדר הישראלי, שלדון אריסון  (LVS) ממשיכה את המגמה של הימים האחרונים ורושמת עליות של כ-3.4% לרמה של 43.3 דולר.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעליה עם תשואה של כ-2.203%

 

מועד עריכת הסקירה:  26/10/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד