סקירת וול סטריט 25.10.11


מגמה שלילית במסחר בארה"ב,לאחר מספר ימים של עליות שערים התהפכה היום המגמה. השילוב של מספר אירועי מאקרו שלילים בארה"ב וחדשות שליליות מכיוון מאירופה דחף את השוק כלפי מטה והמסכים נצבעו באדום . כאמור מוקד צומת הלב הופנה היום לאירופה שם ממשיכים להתכנס ראשי הכלכלה האירופאית במטרה לגבש תוכנית חילוץ כללית למשבר החוב.מהדיווחים האחרונים עולה כי חילוקי הדעות בין הצדדים מהותיים, גרמניה מתנגדת להמשך התערבות האירופאי המרכזי בשוק האג"ח.בנוסף נפוצו היום שמועות לגבי ביטול אפשרי של פגישת הפסגה של שרי האוצר ממדינות ה   G20  אשר מתוכננת למחר.בגזרת המאקרו פורסם היום מדד אמון הצרכנים שירד לרמת השפל הנמוכה ביותר מזה משנתיים וחצי מדד קייס שילר אשר בוחן את רמת מחירי הבתים אומנם עלה ביחס לקריאה בחודש הקודם אך הוא עדיין הוא נמצא ברמה נמוכה ביחס לתקופה המקבילה אשתקד.בשוק הסחורות הנפט עלה ביום בכ-2% לרמה של 93.12 דולר לחבית והזהב עלה בכ-0.2% לרמה של 1,704 דולר לאונקיה.לקראת סיום המסחר מתחזקת המגמה השלילית והמדדים המובלים נסחרים בירידות שערים: הנסד"ק יורד בכ-2.27% הדאו ג'ונס יורד בכ-1.71% והs&p500  יורד בכ-1.98%.


נתונים בולטים 

*להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 מדד אמון הצרכנים ירד בצורה חדה מאוד לרמה של כ-39.8 נקודות. ירידה זו הפתיעה את האנליסטים שציפו לרמה של כ-46 נקודות. רמה זו של המדד היא הנמוכה ביותר בשנתיים האחרונות.
 מדד מחירי הבתים של קייס שילר ירד בכ-3.8% בדומה מאוד לציפיות האנליסטים.

 חדשות בולטות

 ענקית המדיה נטפליקס (NFLX) פרסמה דו"חות שליליים אתמול וכתגובה מניית החברה ירדה היום בכ35% לרמה של כ-77 דולר.
 חברת התקשורת הישראלית אלוט (ALLT) עולה היום בכ-8.3% בעקבות דיווחי החברה על הזמנה בסך של 9.5 מיליון דולר מחברה אסיאתית.
 יצרנית מכשיר הבלקברי, רים (RIMM), ממשיכה במגמה של שבוע שעבר ויורדת היום בכ-5.5%.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של כ-2.128%

 

מועד עריכת הסקירה:  25/10/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד