סקירות וול סטריט 20.10.2011

 
מגמה מעורבת במסחר בארה"ב, יום מסחר תנודתי עבר היום על השוק בארה"ב. מספר רב של נתוני מאקרו פורסמו היום כגון: התביעות הראשוניות לדמי אבטלה ומכירות הבתים לחודש ספטמבר אשר השפיעו רבות על סנטימנט המשקיעים והכיוון הכללי של השוק.החדשות מאירופה, שם דווח על קשיים שנוצרו בניסיונות לגיבוש פתרון למשבר החוב האירופאי והרחבת קרן החילוץ האירופאית לקראת מפגש ראשי הכלכלה האירופאית ביום ראשון הקרוב, כל שמועה או חדשה שיצאה בהקשר זה השפיעה באופן מיידי על סנטימנט המשקיעים.כאמור עונת הדוחות ממשיכה בתנופה מלאה, והיום לאחר סיום המסחר צפויות לפרסם את דוחותיהם לרבעון השלישי מספר חברות ענק כגון: מיקרוסופט,סנדיסק וat&t  כמובן שמניות חברות אלה מרכזות עניין רב היום במהלך המסחר. בשוק הסחורות החוזים על הנפט ירדו היום בכ-0.05% לרמה של 86.2 דולר לחבית  והחוזים על הזהב יורדים גם הם ונקבעו על רמה של 1,619 דולר לאונקיה.סקטור התחבורה הוביל היום העליות בוול סטריט ועלה בכ-0.79% מנגד סקטור הטכנולוגיה הוביל את הירידות וירד ב0.66% לקראת סיום המסחר המדדים המובילים ממשיכים להיסחר במגמה מעורבת: הדאו ג'ונס עולה בכ-0.3% והs&p500  עולה בכ-0.45% בעוד הנסד"ק יורד בכ-0.18%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 הדרישות הראשוניות לדמי אבטלה לשבוע החולף פורסמו היום ונקבעו על רמה של 403 אלף. הצפי היה כי נתון זה יקבע על רמה של 400 אלף.
 מכירות הבתים לחודש ספטמבר נקבעו על רמה של 4.91 מיליון בתים אל מול צפי למכירה של 4.93 מיליון בתים.
 מדד האינדיקטורים המובילים עלה בחודש ספטמבר ב0.2% בהתאם להערכות המוקדמות בשוק. 


 חדשות בולטות


 חברת נוקיה (NOK) פרסמה היום את דוחותיה לרבעון השלישי אשר אומנם הצביעו על הפסד אך הכו את תחזיות האנליסטים שחזו הפסד גדול יותר , מניית החברה הגיבה בעלייה של כ-6% במחזור מסחר חריג בהיקפו
 יצרנית הסיגריות פיליפ מוריס (PM) פרסמה גם היא דוחותיה לרבעון השלישי היום והצביע על גידול ברווח. הרווח למניה הוא 1.35 דולר ביחס לרווח למניה של 0.99 ברבעון המקביל אשתקד. צפי האנליסטים היה שהרווח למניה יעמוד על 1.24 דולר. מניית החברה הגיבה בעלייה של 3.7%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של כ-0.02%

 

מועד עריכת הסקירה:  20/10/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד