סקירות וול סטריט 19.10.2011

 
המסחר בניו-יורק נפתח והתנהל לאורך רוב שעות היום במגמה מעורבת על רקע שלל נתונים מעונת הדו"חות וכן נתוני מאקרו שמכתיבים את הטון. ענקית הטכנולוגיה אפל (AAPL) דיווחה אמש על גידול ברווחים אך פספסה את תחזיות האנליסטים. אפל סגרה מספר חנויות בארה"ב למשך מספר שעות וזאת בשל אירוע פרידה מהמנכ"ל האגדי, סטיב ג'ובס שמת ממחלה קשה לפני כשבועיים. מניית החברה ירדה בשיעור של כ-5% והכבידה על הסקטור הטכנולוגי ומשכה אותו מטה. הסקטור הפיננסי פתח באופטימיות על רקע  פרסום הדו"ח לרבעון השלישי של בנק "מורגן סטנלי" (MS) ותכניות החילוץ של גרמניה וצרפת שאמורה להוסיף נזילות לשוק ולהגן שם על הבנקים. עם התקדמות המסחר המגמה התהפכה וגם סקטור הפיננסים נצבע אדום בשל פרסום נתוני מאקרו, בראשם ספר הבז', אשר אותת על צמיחה מתונה בלבד. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים בירידות שערים, הנאסד"ק משיל כ-2% , הדאו-ג'ונס יורד בשיעור של 0.7% אחוז.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד המחירים לצרכן על בהתאם לציפיות בשיעור של 0.3% בחודש ספטמבר.
 התחלות הבניה עלו בשיעור של 15% לשיא של 17 חודשים, מעל לצפי המוקדם.


 חדשות בולטות


 ויזה (V) ענקית כרטיסי האשראי הודיעה כי היא מגדילה את שיעור הדיבידנד הרבעוני ב-47%. הדיבידנד הרבעוני יעמוד על 22 סנט למניה.
 סיטיגרופ (C.) ישלם קנס בסך 285 מיליון דולר לרשות לניירות ערך האמריקנית בשל שיווק מוצרים פיננסים "רעילים" שגובו במשכנתאות סאב-פריים בשווי מיליארד דולר טרם המשבר הגדול בשנת  2008. מניית החברה יורדת בשיעור כ-1.7%.
 אינטל דיווחה לאחר סיום המסחר אמש בוול סטריט על רווח של 65 סנט למניה לעומת צפי האנליסטים שעמד על שיעור רווח של 61 סנט למניה. בכך הכתה את התחזיות כאשר רשמה הכנסות של 14.2 מיליארד דולר.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות ללא שינוי עם תשואה של כ- 2.16%
 הנפט נסחר בירידה של 2.5% למחיר של 86.25$ לחבית
 מחיר הזהב יורד בכ 0.33% למחיר של 1641$ לאונקיה

 


מועד עריכת הסקירה:  19/10/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד