סקירת וול סטריט 14.10.11


מגמה חיובית במסחר בארה"ב,לאחר שאתמול נסגר המסחר במגמה מעורבת פרסמה ענקית האינטרנט גוגל את דוחותיה אשר הפתיעו לטובה והכו את ההערכות המוקדמות, בתגובה עלתה מניית החברה בחדות מחוץ לשעות המסחר. בנוסף התורים הארוכים בנקודות המכירה של אפל לקניית מכשיר האייפון החדש והדיווחים כי החברה עתידה למכור כ- 4 מיליון מכשירים בסוף השבוע הקרוב דחפו את מניית החברה כלפי מעלה אירועים אלה השפיעו על הסנטימנט הכללי והחדירו אופטימיות מסוימת אצל המשקיעים. מנגד סוכנות הדירוג S&P הורידה היום את דירוג החוב ארוך הטווח של ספרד מרמה של AA  ל- מינוס AA אך לאור העליות בשווקים הן באירופה והן בארה"ב נראה כי המשקיעים לא מייחסים חשיבות רבה לאירוע ונראה שחשש זה כבר היה מגולם בשוק. בגזרת המאקרו פורסמו היום שורה של נתונים מעורבים כשהבולטים בהם היו: מצד אחד עלייה חדה בנתוני מכירות הקמעונאיים אשר עלו בחודש החולף בכ-1.1% הרבה מעבר לתחזיות המוקדמות אשר ציפו לעלייה של רק 0.8%. מנגד דווח על ירידה במדד סנטימנט הצרכנים של אוניברסיטת מישיגן אשר נקבע על רמה של 57.5 נקודות בעוד הצפי היה כי מדד זה יעמוד על כ-60 נק'. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידות של כ0.2% לרמה של כ- 84 דולר לחבית. החוזים על הזהב יורדים גם הם ומחירה של אונקיה אחת עומד על כ- 1,667 דולר. סקטור הטכנולוגיה עולה היום בכ-0.74% ובכך מוביל את העליות היום. לקראת סיום המסחר מתחזקת המגמה החיובית והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים: הנסד"ק עולה ב-1.8%  הדאו-ג'ונס עולה כ-1.4% וה s&p 500 עולה בכ-1.7%.

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 סנטימנט הצרכנים שמפורסם כל חודש ע"י אוניברסיטת מישיגן ירד לרמה של כ-57.5 נקודות. זוהי ירידה של כ-1.7 נקודות מחודש שעבר.
 דו"חות המלאי העסקי עלו בכ-0.5%, כ0.1% יותר מציפיות האנליסטים


 חדשות בולטות


 ענקית האינטרנט גוגל (GOOG) עולה בכ-5.8% בעקבות הדו"חות הטובים שפרסמה ובהם הציגה עלייה של כ-20% ברווח הנקי.
 אפל (AAPL) התחילה למכור את האייפון החדש באופן רשמי. מניית החברה עולה בתגובה בכ-3.2%.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של כ- 2.232%

 

מועד עריכת הסקירה:  14/10/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד