סקירת וול סטריט 12.10.11


המגמה החיובית נמשכת, המסחר בוול סטריט ממשיך להיסחר בעליות שערים וזאת כהמשך ישיר למסחר באירופה שנסגר בעליות שערים חדות למרות הדחייה  הזמנית של ההצבעה על הגדלת הסיוע היווני בפרלמנט הסלובקי אך העדכון האחרון מגזרה זו מדווח על הסכמה בין שתי המפלגות המובילות במדינה מה שיהפוך את ההצבעה בפרלמנט לעניין טכני בלבד. נראה כי המחויבות שמפגינים ראשי הכלכלה האירופאית למציאת פתרון למשבר היווני,והלחץ המאסיבי שהפעילו על הסלובקים בכדי שיאשרו את הגדלת קרן הסיוע גרמו לשינוי הסנטימנט הכללי והמשקיעים מתחילים לחזור לשוק ולנצל את הזדמנויות הקניה הרבות. מנגד תוכנית התעסוקה השאפתנית של נשיא ארצות הברית ברק אובמה נדחתה אמש בסנאט האמריקאי על ידי הרוב הרפובליקני.אתמול התחילה באופן רשמי עונת הדוחות לרבעון השלישי הראשונה שפרסמה את דוחותיה הייתה ענקית האלומיניום אלקואה אשר אכזבה במקצת ולא עמדה בתחזיות המוקדמות.  בשוק הסחורות החוזים על הנפט ירדו היום בכ-0.3% לרמה של 85.5 דולר לחבית, החוזים על הזהב ירדו גם הם היום ואונקיה אחת נסחרת ברמה של 1,676 דולר מדובר בירידה של כ-0.4%. הסקטור הפיננסי עלה היום בכ-2.3% ובכך הוביל את העליות. לקראת סיום המסחר המגמה החיובית נחלשת במקצת אך המדדים המובילים עדיין נסחרים בעליות שערים: הדאו ג'ונס עולה בכ-0.98% הנסד"ק עולה בכ-0.89% וה-s&p500  עולה בכ-1%

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 הפרוטוקולים המלאים מישיבת הפד שהסעירה את השווקים ב21 לספטמבר עם "operation twist" פורסמו היום.

 חדשות בולטות

 תאגיד הענק "פפסיקו" (PEP) פרסם היום דו"חות חיוביים מאוד עם רווח גבוה מהמצופה. מניית החברה עולה בתגובה בכ-3.6%. 
 מניית חברת נטפליקס (NFLX) ממשיכה לרכז עניין רב עקב הצהרות הנהלת החברה כי לא תפצל את שירות משלוחי הdvd  משירות התוכן האינטרנטי. היום עולה מחיר המניה בכ-3%  
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של כ- 2.226%

 

מועד עריכת הסקירה:  12/10/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד