סקירת וול סטריט 11.10.11


מגמה מעורבת בוול סטריט היום כשרוב תשומת הלב מופנית למתרחש בשווקי אירופה ובעיקר להצבעה בפרלמנט הסלובקי על אישור הרחבת קרן החילוץ האירופית להיקף של כ-440 מיליארד דולר. לקראת סיום המסחר באירופה החליטו הסלובקים לדחות את מועד ההצבעה בכמה ימים בעוד שאיגוד ה"טרויקה" המאגד את הנציגים הבכירים של הכלכלה האירופית מקרן המטבע, האיחוד האירופי והבנק המרכזי, אישר את חבילת העזרה הנוספת ליוון בסדר גודל של כ-8 מיליארד אירו בתחילת נובמבר. עושה רושם כי חדשות מעורבות אלו הגבירו את תחושת אי הודאות בשווקים האירופים כאשר המדדים הגדולים מסיימים כמעט ללא שינוי לאחר יום מסחר תנודתי מאוד ואף היה להן השפעה רבה מאוד על המשק האמריקאי. נושא נוסף אשר משאיר את עיניי המשקיעים נשואות אל הימים הקרובים הינו הדו"חות הכספיים לרבעון השלישי של רוב התאגידים הגדולים שיתחילו להתפרסם החל ממחר וצפויים להשפיע בצורה ניכרת על אופיו של המסחר בעתיד הקרוב. גם במגזרים הגדולים הורגשה מגמה מעורבת כאשר מדד הטכנולוגיה הציג עליות בראשותה של ענקית התחום "אפל" ומצד שני מדד הפיננסים יורד מעט לאחר שאתמול רשם עליות גבוהות מאוד. תעשיית ניירות הערך באמריקה סופגת פגיעה קשה בעקבות הפרסום כי עשרת אלפים עובדים נוספים צפויים לאבד את מקום עבודתם בשנה הקרובה לאחר שבחודשים האחרונים כבר פוטרו יותר מ4000 עובדים. בשוק הסחורות החוזים על הנפט עלו בכ-0.8% לרמה של 86.08 דולר לחבית. הזהב יורד היום בכ-0.21% לרמה של 1,667 דולר לאונקיה. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה מעורבת: הנסד"ק עולה בכ-0.66% הדאו ג'ונס יורד בכ-.15% והs&p 500-  עולה בכ-0.05%

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פרסמו היום נתוני מאקרו מהותיים


 חדשות בולטות


 מניית חברת אפל (AAPL) עולה היום בכ-3% לאחר הדיווח שהגיע אתמול מחברת AT&T על היקפי ההזמנות המוקדמות למכשיר האייפון החדש אשר חצו את רף מיליון המכשירים.
 מניית חברת נטפליקס (NFLX) ממשיכה לרכז עניין רב, למרות הצהרות הנהלת החברה כי לא תפצל את שירות משלוחי הdvd  משירות התוכן האינטרנטי, המגמה השלילית שמאפיינת את המסחר במנייה בימים האחרונים  מתמשכת. היום יורד מחיר המניה בכ-4%  
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של כ- 0.084%

 

מועד עריכת הסקירה:  11/10/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד