סקירת וול סטריט 10.10.11


מגמה חיובית בוול סטריט, השוק בארה"ב שנסגר ביום שישי בירידות שערים עקב מספר הורדות דירוג שפורסמו באותו היום מגיב לחדשות החיוביות מאירופה בעליות שערים חדות. הפרסום לפיו שני המנהיגים החזקים באירופה, סרקוזי ומרקל מתחייבים לעשות כל שצריך בכדי לתמוך בבנקים האירופאים העניק רוח גבית חזקה לשוק ודחפה את המסחר באירופה ובהמשך גם בארה"ב לעליות. הצהרה זו מתווספת להסכם החילוץ לבנק הצרפתי-בלגי דקסיה שפורק לאחרונה על יד צרפת בלגיה ולוקסמבורג ובכך הרשויות שלחו מסר ברור למשקיעים כי ישנו בעל בית אחראי שלא ייתן למצב לצאת מידי שליטה. אירועים אלה בתמיכה של נתוני המאקרו שפורסמו ביום שישי (היום לא פורסמו נתוני מאקרו בארה"ב עקב יום קולומבוס) שהצביעו על גידול חד בכמות המשרות במשק האמריקאי השפיעו על הסנטימנט הכללי והחדירו אופטימיות מסוימת אצל המשקיעים. בגזרה היוונית סבב האישורים בפרלמנטים השונים באירופה להגדלת הסיוע היווני מגיע הפעם לסלובקיה שם ינסו הערב נציגי השלטון לשכנע את הפרלמנט המקומי לתמוך בדרישה האירופאית להגדלת הסיוע. בשוק הסחורות החוזים על הנפט עלו בכ-2.9% לרמה של 85.4 דולר לחבית.הזהב עלה היום בכ-0.18% לרמה של 1,674 דולר לאונקיה. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-3.2% הדאו ג'ונס עולה בכ-2.75% והs&p 500-  עולה בכ-3.17%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פורסמו נתוני מאקרו חדשים היום בעקבות "יום קולומבוס".


 חדשות בולטות


 מניית חברת אפל (AAPL) ריכזה היום עניין רב לאחר פרסום חברת AT&T על מכירת מיליון מכשירי אייפון S4 ב24 השעות הראשונות. מניית החברה מגיבה בעליה של כ-3.8%
 חברת איזיצ'יפ (EZCH) הישראלית עולה בכ-3% בעקבות העלאת המלצת הקניה  שלה על ידי חברת ברקל'יס.
 חברת המדיה נטפליקס (NFLX) הכריזה על ביטול התכנית לפיצול עסקיה אשר הוכרז עליה לפני כשבועיים. מניית החברה יורדת בכ-7% בעקבות ההודעה.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של כ- 2.076%

 

מועד עריכת הסקירה:  10/10/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד