סקירת וול סטריט 05.10.11


עליות שערים חדות בארה"ב,המגמה החיובית שהתחילה אתמול בשעת המסחר האחרונה לאחר הפרסום כי שרי האוצר של אירופה הגיעו להסכמה על מתן סיוע ותמיכה למגזר הבנקאי באירופה ובכך בעצם שינו את הסנטימנט הכללי. המגמה החיובית מקבלת חיזוק מזירת המאקרו שם פורסמו נותנים טובים מהמצופה ומהסגירה החיובית באירופה הגיבו מניות הבנקים להודעה החיובית מאתמול מנגד משבר החוב היווני ממשיך להעיב על התחושה הכללית ונראה כי הסבירות לפשיטת רגל או לכול הפחות "תספורת" משמעותית בהחזרי האג"חים גדלה מיום ליום. אירוע מדאיג נוסף הוא הורדת דירוג החוב של איטליה ב-3 רמות אתמול לאחר סיום המסחר.בזירת הסחורות החוזים על הנפט עולים בכ-4.9% לרמה של 79.4 דולר לחבית מנגד הזהב יורד בכ-0.05% לרמה של 1,641 דולר לאונקיה.חברת אפל אשר חשפה אתמול את הדור החדש של מכשירי האייפון מרכזת היום עניין רב, לאחר שאתמול התגובה הראשונית להשקה החדשה הייתה אכזבה קלה אשר התבטאה בירידת שער המניה היום כבר נשמעים יותר ויותר מומחים שטוענים שבסופו של יום אומנם לא מדובר באייפון 5 אבל כן מדובר במכשיר מצוין בעל יכולות טכנולוגיות גבוהות ביותר אשר עתיד להמשיך ולהוביל את שוק הסמארטפונים העולמי. את העליות הובילו: סקטור החומרים הבסיסיים שעלה בכ-3% ,סקטור האנרגיה שעלה ב2.9%  וסקטור הטכנולוגיה שעלה בכ-2.5%. לקראת סיום המסחר המגמה החיובית מתחזקת והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים חדות: הנסד"ק עולה בכ-2.3% הדאו ג'ונס עולה בכ-1.2% והs&p 500-  עולה בכ-1.8% 


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 סקר הADP ,אשר נותן אינדיקציה יחסית מדויקת למספר המשרות החדשות המתווספות לשוק העבודה, הצביע על עלייה של כ-91 אלף משרות. כ-15 אלף יותר מתחזיות הכלכלנים.
 מדד מנהלי הרכש במגזר השירותים תאם את ציפיות האנליסטים ועמד על כ-53 נקודות. 0.3 נקודות פחות מחודש שעבר.

 חדשות בולטות


 חברת הטכנולוגיה "אומניוויזון" (OVTI) עולים בכ-13% בעקבות ההודעה שהם יספקו את חיישן המצלמה באייפון S4 החדש.
 פורטל האינטרנט יאהו (YHOO) קופצת ב10% בעקבות שמועות על כך שמייקרוסופט יציעו הצעה לרכוש אותם.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של כ- 1.905%

 

מועד עריכת הסקירה:  05/10/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד