סקירת וול סטריט 26.09.11


יום המסחר בוול סטריט התאפיין היום ברובו במגמה מעורבת בעקבות הודעות סותרות מבית ומחוץ. במהלך היום פורסמו ידיעות על כך שהמדינות המובילות בגוש האירופי  הצליחו להגות תכנית אשר תמנע את התפשטות המשבר במקרה ואכן יוון תגיע למצב של חדלות פרעון בחודש וחצי הקרובים, כפי שהאנליסטים מעריכים. סיבה נוספת לתחושת העידוד במשק האירופי הינה האופטימיות הרבה אשר הפגינו המשתתפים בכנס קרן המטבע הבינלאומית אשר התכנסה במהלך סוף השבוע בוושינגטון. נציגי הכנס הציגו תמימות דעים בדחיפות של בלימת המשבר ומציאת פתרונות לשיקום הכלכלה הגלובלית. נתון נוסף אשר פורסם היום במשק האמריקאי מצביע על כ- 295 אלף בתים חדשים אשר נמכרו במהלך חודש אוגוסט. זהו החודש הרביעי שנתון זה יורד והמספר הנמוך ביותר בחצי השנה האחרונה. נראה כי תחושת האי ודאות מתמתנת מעט עם ירידה במדד הפחד שהגיע לשיא של התקופה האחרונה בסוף שבוע שעבר. מגזר הפיננסים מציג עליות שערים של כ-3.13% בממוצע בעקבות העידוד ועליות השערים בבורסות אירופה. מגמת המימושים בשוק הסחורות ממשיכה היום, כאשר החוזים על הזהב מובילים את ירידות השערים. לקראת סיום המסחר מתגברת הנטייה החיובית והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ- 1.4% הדאו- ג'ונס עולה בכ-2.6% וה-s&p500  עולה בכ-2.6%. 


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מספר הבתים החדשים לחודש אוגוסט עומד על כ-295 אלף יחידות. נתון זה נמוך בכ-2.3% מחודש שעבר וזוהי הכמות הנמוכה ביותר בחצי השנה האחרונה.


חדשות בולטות


 חברת ההשקעות של וורן באפט, ברקשייר הת'וואי (BRK) החליטה לנצל את העבודה כי מחיר מניות החברה מסוג A  ירד לראשונה מתחת לרף המאה אלף דולר למניה, כתוצאה מכך עלה מחיר המניה בכ-8.4%
 חברת המדיה נטפליקס (NFLX) אשר מתמחה בהשכרת סרטים משחקים מחשב וצפייה ישירה על גבי רשת האינטרנט ממשיכה לרכז עניין. לאחר מספר פרסומים שליליים בתקופה האחרונה. דיווחה היום החברה כי חתמה על חוזה הפצה חדש עם חברת דרימורקס. מניית החברה הגיבה בעלייה של כ-2.4%.
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של כ- 0.096%

 


מועד עריכת הסקירה:  26/09/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד