סקירת וול סטריט 16.09.11


יום מסחר תנודתי עבר היום על הבורסות בארה"ב, עיני המשקיעים נשואות לעבר ורשה,פולין שם יערכו עד מחר פגישות בין שרי האוצר של האיחוד האירופי, מטרת הפגישה הינה לנסות ולמצוא פתרונים לתסבוכת הכלכלית שחלק ממדינות האיחוד נכנסו אליה. ארה"ב מצידה ממשיכה במאמציה לדחוף לפתרון מהיר של המשבר ומציע לעבוד במשותף  עם הבנק האירופאי המרכזי (ECB) להגברת הנזילות בשוק ברוח זהו הייתה הצהרתו של שר האוצר האמריקאי, גייטנר, שהתייחס לתפקידו החשוב של גוש האירו בבלימת הידרדרות הכלכלה העולמית וקרא לצדדים המתדיינים להגיע להסכמים למרות חילוקי הדעות במטרה להקטין את הסיכון בשווקים. נתונים מעודדים פורסמו היום בגזרת המאקרו האמריקאית, מדד אמון הצרכנים של אוניברסיטת מישיגן הצביע על עלייה. בנוסף, חוב משקי הבית ירד בפעם השניים עשר ברציפות.  נראה כי המשקיעים חשים יותר ביטחון ממצב השווקים והרגשה זו דחפה את השווקים לסיים בעליות שערים ביום השני ברציפות והורידו את "מדד הפחד" לשער הנמוך ביותר מזה שבועיים. מגזר הטכנולוגיה סיים בעליות של 0.5%. הזהב ממשיך לרשום עליות גבוהות עם עלייה של כ-2.5% במהלך היום. לקראת סיום נשמרת המגמה החיובית והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים: הנאסד"ק עולה בכ-0.6%  הדאו ג'ונס עולה בכ- 0.65% וה s&p500 עולה בכ- 0.6%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד אמון הצרכנים של אוניברסיטת מישיגן פורסם היום ונקבע על רמה של 57.8 נקודות,מדובר בעלייה של יותר מ-2 נקודות ביחס לפרסום הקודם אשר היה הנמוך ביותר מזה שלוש שנים. תחזית האנליסטים הייתה כי נתון זה יעלה לרמה של 56.6.


 חדשות בולטות


 מניית יצרנית מכשירי הבלקברי ריסרץ' אין מושן (RIMM) צנחה היום בכ-19% לאחר שאתמול בסיום המסחר פרסמה החברה כי מכירות הסמארטפונים והטאבלטים אשר היא מייצרת ירדו בצורה חדה ברבעון האחרון וכתוצאה מכך רווחיה הרבעוניים נפגעו באופן קשה.
 חברת המדיה נטפליקס (NFLX) אשר מתמחה בהשכרת סרטים משחקים מחשב וצפייה ישירה על גבי רשת האינטרנט ממשיכה לרכז עניין רב לאחר שאתמול עדכנה החברה כלפי מטה את תחזיות הצמיחה שלה לרבעון השלישי. מניית החברה מגיבה בירידה של כ-8%
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של כ- 2.076%

 


מועד עריכת הסקירה:  16/09/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד