סקירת וול סטריט 13.09.11


המסחר בוול סטריט התנהל היום במגמה חיובית לאחר פתיחה בירידות שערים קלות. נראה שהצהרות הבנקים הצרפתיים הגדולים כי הנם עומדים בחובותיהם ואין הם צופים בעיות נזילות הרגיעו במעט את דאגות המשקיעים אך ניתן לראות שחששות אלו ממשיכות להשפיע על המתנהל בשווקים האירופיים. דוגמא טובה לכך הינה גיוס האג"ח על ידי איטליה, הכלכלה השלישית בגודלה באירופה, אשר הסתיים בתשואה לפדיון גבוהה מהצפוי. נתון זה בצירוף צפי הקריסה של יוון שנעשה מוחשי יותר מיום ליום מחזק תחושת האי ודאות המורגשת היום בשווקים האמריקאיים. נתוני העוני אשר פורסמו היום בארה"ב מתווספים לדו"ח התעסוקה משבוע שעבר כאינדיקציה להתדרדרותו של שוק העבודה. הנשיא אובמה הכריז היום על תכנון חבילות סיוע למדינות שכלכלתן נפגעה ביחד עם האיחוד האירופי. הכרזה זו מתווספת לתכנית לשיקום התעסוקה האמריקאית שהציג הנשיא ביום שישי האחרון. סקטור התחבורה עולה בממוצע בכ-1.5% לאחר שחברות התעופה הציגו רווחים גבוהים מהצפוי בדוחותיהם האחרונים. העלייה ברווח זקופה ברובה לירידת מחירי הדלק בתקופה האחרונה. החוזים על הזהב עולים בכ-1.4% לאחר ירידות במהלך השבוע האחרון. לקראת סיום נשמרת המגמה החיובית והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים חדות: הנאסד"ק עולה בכ-1.5%  הדאו ג'ונס עולה בכ- 0.4% וה s&p500 עולה בכ- 0.9%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מחירי היבוא לחודש אוגוסט ירדו ב0.4% בעקבות הירידה במחירי הדלק וחומרי הגלם. המחירים ירדו פחות מצפי הכלכלנים שעמד על 0.8%.
 לפי דו"ח עוני אשר פורסם היום, ישנם 46.2 מיליון אמריקאים מתחת לקו העוני. כ-2.6 מיליון אנשים יותר מבשנה שעברה.


 חדשות בולטות


 בסט ביי (BBY) יורדת בכ-6.5% בעקבות פרסום דו"ח רווח נמוך מהצפוי.
 מניית חברת טבע (TEVA) עולה בכ-0.2% בעקבות הסרתה של האזהרה על המפעל בירושלים בידי הFDA .
 אפל (AAPL) עולה בכ-1.1% בעקבות שמועות על חלוקת דיבידנד על ידי החברה בפעם הראשונה בתולדות החברה.
 מחירי החוזים על הזהב עולים בכ-01.4% לשער של 1834 דולר לאונקייה.
 תשואת אג"ח ארה"ב לעשר חוזרת חזרה למתחת לגבול ה2% תשואה, ל- 1.994% תשואה.
 החוזים על הנפט עולים בכ-2% לשער של 89.92

 


מועד עריכת הסקירה: 13/09/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד