סקירת וול סטריט 06.09.11


המסחר נפתח בירידות שערים חדות בכל המגזרים. פעולות טרום המסחר צפו פתיחה זו ולכן נעשה שימוש ב"חוק 48" אשר נועד לווסת את התחלת המסחר באירועים מסוג זה. לירידות השערים סיבות רבות, כגון: המשבר בכלכלות אירופה, ירידת התשואות על האג"ח הממשלתי לעשר שנים לשיא שלילי ודו"ח התעסוקה המדאיג שפורסם ביום שישי. המגזר הפיננסי ממשיך להיפגע מהודעת רשות הדיור הפדרלית על תביעת הבנקים הגדולים, ויורד בממוצע בכ-2%. ירידות השערים התמתנו במהלך יום המסחר עם תנודתיות רבה לקראת סוף המסחר. ישנה ציפייה רבה בקרב המשקיעים לנאומו של הנשיא אובמה ביום חמישי, בו הוא צפוי להודיע על תוכנית חדשה ליצירת מקומות עבודה, הנשיא כבר הביע את חשיבותו הרבה של הנושא בנאומו לכבוד ה"labor day"  (חג הפועלים) אתמול. נתון מאקרו מעודד התפרסם היום כאשר מדד מנהלי הרכש למגזר השירותים עלה בכ-1.1% לעומת חודש שעבר בניגוד לציפיות האנליסטים. החוזים על הזהב שברו את סף ה-1900 דולר לאונקייה אך סיימו את היום בעליה של כ-2.5% בלבד. לקראת סיום, המסחר מתנהל בירידות שערים במדדים המובילים. הנאסד"ק יורד ברבע אחוז, הדאו ג'ונס בכ- 0.9% והS&P 500  בכ-0.75%

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד מנהלי הרכש למגזר השירותים התפרסם היום ועומד על 53.3 נקודות. עלייה של כ1.1% מחודש יולי וכשתי נקודות יותר מציפיות האנליסטים.


 חדשות בולטות


 חברת הביו-רפואה "מנקינד" (MNKD) עולה בכ-7.8% בעקבות הודעה על תכניות לרכישתה ע"י  חברת GSCO
 חברת הקידוחים "נובל אנרג'י" ((NBL יורדת בכ-2% בעקבות איומי טורקיה לתקיפת קפריסין אם תתחיל בקידוחים בשטח הימי .
 טאואר (TSEM) הדואלית יורדת בכ-1.5% למרות הודעתה על שיתוף פעולה ענק עם חברת סמסונג.
 מחירי החוזים על הזהב עולים בכ-2.5% לשער של 1876 דולר לאונקייה.
 תשואת אג"ח ארה"ב לעשר יורדת לשפל חדש של כ-1.981% תשואה.
 החוזים על הנפט יורדים בכ-1.3% לשער של 85.36

 

 


מועד עריכת הסקירה: 06/09/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד