סקירת וול-סטריט 01.09.11


המסחר נפתח בירידות שערים אך לאחר פרסומם של מספר נתוני מאקרו מעודדים השתנתה המגמה והמסכים נצבעו ירוק. דרישות האבטלה אשר ירדו מעט לאחר כשלושה שבועות רצופים של עלייה ובנוסף מדד מנהלי הרכש למגזר היצרני במשק אשר עלה בשתי נקודות יותר מציפיות האנליסטים מעיד על המשך ההתרחבות הכלכלית בתחום זה. המסחר המשיך להתנהל בתנודתיות גבוהה ועבר לירידות שהתגברו לקראת סיום המסחר. בסקטור הרכב נרשמה פעילות רבה בעקבות פרסום המכירות החודשיות, כאשר ג'נרל מוטורס ((GM ופורד (F) האמריקאיות מציגות רווחים גבוהים מהצפוי. ניכרת דריכות רבה במשק בעקבות פרסום דו"ח המשרות הפנויות של לשכת העבודה האמריקאית מחר, אשר על פי ציפיות האנליסטים יציג תוצאות מאכזבות. החוזים על הזהב והנפט  נסחרים בעליות קלות. לקראת סיום, המסחר מתנהל בירידות שערים במדדים המובילים. הנאסד"ק יורד באחוז ושלוש עשיריות, הדאו ג'ונס באחוז  והS&P 500 בכאחוז ושני עשיריות

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתוני דרישות האבטלה השבועיים עומדים על כ-409 אלף דרישות בדומה לציפיות הכלכלנים.
 מדד מנהלי הרכש לחודש אוגוסט עומד על כ-50.6 נקודות, כשתי נקודות יותר מציפיות האנליסטים.

 חדשות בולטות


 חברת האינטרנט סיינה (CIEN) עולה היום בכ-20% בעקבות פרסום של רווחים גבוהים מהצפוי.
 מפתחת משחקי האינטרנט והסלולר GLUU) GLU) עולה בכ-13% בעקבות שמועות על כוונת ענקית משחקי הפייסבוק ZYNGA לרכוש אותם.
 מניות הטכנולוגיה ובראשותן אפל (AAPL) ומיקרוסופט (MSFT)  נחלשות מעט במהלך המסחר
 מחירי החוזים על הזהב בעלייה קלה של כ-0.05% לשער של 1826 דולר לאונקייה.
 תשואת אג"ח ארה"ב לעשר יורדת לקראת סוף המסחר בכ-0.07% ל2.146%
 החוזים על הנפט עולים בכ-0.05% לשער של 88.85

 

מועד עריכת הסקירה: 01/09/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד