סקירת וול סטריט 31.08.11


המסחר נפתח בצורה חיובית עם עליות שערים קלות על אף פרסום מאכזב של סקר ה-ADP  שהציג עלייה מתונה במספר המשרות, מתחת לצפי האנליסטים. נתון זה מדאיג מכיוון שהוא בדרך כלל מהווה אינדיקציה למצב שוק העבודה. עיני המשקיעים עדיין נשואות לעבר נתוני לשכת העבודה שיפורסמו ביום שישי הקרוב. נתונים נוספים אשר התפרסמו היום ומעניקים רוח גבית לשוקי ההון הינם: שיפור בהזמנות ממפעלים לחודש יולי ועלייה במדד מנהלי הרכש לאיזור שיקאגו. לקראת סיום המסחר השתנתה המגמה והמדדים העיקריים נחלשו ונסחרו במגמה מעורבת. עניין רב נוצר סביב התנגדות הממשל האמריקאי להצעתה של AT&T (T) לרכוש את ענקית התקשורת T-MOBILE , מה שגרם לעצבנות רבה בסקטור השירותים. החוזים על הזהב נסחרים כמעט ללא שינוי בשער וכך גם החוזים על הנפט. לקראת סיום המסחר מתנהל במגמה מעורבת שערים קלות בכל המדדים הגדולים. הנאסד"ק יורד בכ-0.32%, הדאו ג'ונס עולה בכ-0.11% והS&P 500 עולה גם כן בכ-0.12%.

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 הבנק המרכזי האמריקאי החליט להשאיר את הריבית המינימלית ברמה של בין 0% - 0.25% בשנתיים הקרובות.
 סקר הADP המנבא את השינוי במספר המשרות במשק הראה תוצאות מתחת לציפיות לאחר שרק 91 אלף משרות חדשות פורסמו. התחזיות עמדו על כ-102 אלף מועסקים חדשים.


 חדשות בולטות


 ענקית התקשורת AT&T (T) יורדת בכ-4.7% בעקבות תביעה של הממשל האמריקאי לביטול עסקת הרכישה של T-MOBILE.
 חברת התקשורת לווינים הישראלית גילת (GILT) עולה בכ-4.3% בעקבות חוזה של מיליוני דולרים אשר חתמה עם מדינות באמריקה הלטינית.
 חברת טבע (TEVA) ממשיכה לרשום עליות ומטפסת היום בכ1.7%.
 מחירי החוזים בירידה קלה של כ-0.18% לשער של 1823 דולר לאונקייה.
 תשואת אג"ח ארה"ב לעשר עולה לקראת סוף המסחר בכ-0.016% ל2.192%
 החוזים על הנפט עולים בכ-0.16% לשער של 89.04

 

 

מועד עריכת הסקירה:  31/08/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד