סקירת וול סטריט 24.08.2011

     
יום מסחר תנודתי עבר היום על השוק בארה"ב, פתיחת המסחר התאפיינה בעליות שערים אשר קיבלו תמיכה מגזרת המאקרו, שם פורסם נתון ההזמנות למוצרים בני קיימא לחודש יולי אשר הכה את התחזיות המוקדמות ורשם עלייה חזקה של כ-4%. צפי המשקיעים כי נגיד הפדרל ריזרב הולך לפרסם או לרמוז על החלתה של תוכנית הרחבה כמותית נוספת ביום שישי הקרוב מחדירה אופטימיות לשוק ומחזקת את המגמה החיובית. הסגירה החיובית באירופה תורמת גם לחיזוק המגמה החיובית. מנגד המסחר באסיה נסגר היום בירידות שערים וסוכנות הדירוג מודי'ס הורידה היום את דירוג האשראי של יפן. החשש כי הכלכלה העולמית בדרכה למיתון וכי עדיין לא התגלה ההיקף האמיתי של משבר החובות באירופה ממשיך להעיב על המגמה החיובית ולכן אנו חוזים היום מגמה מעורבת, המדדים המובילים עוברים בין עליות לירידות קלות לכל אורך יום המסחר. בשוק הסחורות בלט היום הזהב אשר רשם ירידיה חדה של כ-4.14% לרמה של כ-1,754 דולר לאונקיה,הערכה היא כי משקיעים רבים בחורים לנצל את העליות החדות במחיר הזהב בתקופה האחרונה ולממש רווחים. החוזים על הנפט יורדים בכ-0.4% לרמה של 85 דולר לחבית. לקראת סיום המסחר המדדים המובלים חוזרים להיסחר במגמה חיובית: הנסד"ק עולה בכ- 0.88% הדאו ג'ונס עולה בכ-1.29% וה- s&p500 עולה בכ-1.31%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון הזמנות מוצרי בני קיימא רשם עלייה של כ- 4% , בעוד צפי הכלכלנים היה כי נתון זה יעלה רק בכ-2%


 חדשות בולטות


 מניית בנק אוף אמריקה (BAC) זינקה בכ- 10% בעקבות פרסום חוות דעת  של אנליסטית הבנקים המוערכת מרדית' וויטני כי הבנק לא יזדקק לגיוס הון בטווח המיידי.
 גוגל ( (GOOGהודיעה כי תשלם כ-500 מיליון דולר כחלק מהסכם עם ממשלת ארה"ב בעקבות פרסום של בתי מרקחת אשר פעלו מחוץ לחוק. הסכם זו הוכרזה כבר במאי מה שהוריד את רווחי החברה ביותר מ20%.
 זרוע הפעילות של אפריקה ישראל ברוסיה אפי פיתוח ((EFFI בבעלות לב לבייב פירסמה סיכום חצי שנתי ובו היא מדווחת על עלייה של כ-47% בהכנסות. בעקבות פרסום זה עלתה המניה בכ-2.5%
 מחיר חוזה על חבית נפט נסחר ב85.325 דולר
 אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרת בעלייה עם תשואה של 2.26%


מועד עריכת הסקירה:  24/08/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד