סקירת וול סטריט 23.08.2011

     
עליות שערים חדות בוול סטריט, לאחר שאתמול מרבית היום התנהל המסחר במגמה החיובית ורק לקראת סיום התהפכה המגמה והשוק סגר לבסוף בעליות מינוריות. היום לעומת זאת השוק מצליח לשמר את המגמה החיובית שנובעת מהסנטימנט החיובי של המשקיעים אשר מעריכים כי נגיד הפדרל ריזרב, בן ברננקי צפוי להודיע על התערבות נוספת בשווקים ביום שישי במפגש השנתי בג'קסון הול. תמיכה לעליות מגיעה מפרסום נתוני מאקרו מעודדים לגבי הצמיחה בסין. מנגד רעידת אדמה שפגעה בחוף המזרחי בארה"ב הכבידה במקצת על המגמה החיובית . בנוסף שורה של נתוני מאקרו מאכזבים באירופה הכבידו גם הם על העליות בשווקים. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בעליה של כ1.2% ברמה של 85.44  דולר לחבית בעוד הזהב יורד בכ-1.6% לרמה של 1,861 דולר לאונקיה. סקטור האנרגיה וסקטור הטכנולוגיה הובילו את העליות ועלו 3.52% ו3.7% בהתאמה.לקראת סיום המסחר המגמה החיובית מתחזקת והמדדים המובלים נסחרים בעליות שערים חדות: הנסד"ק עולה בכ-  4.28%הדאו ג'ונס עולה בכ- 2.92% וה-s&p 500  עולה בכ-3.41%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתוני מכירות הבתים החדשים לחודש יולי פורסמו היום והצביעו על ירידה של כ-0.7% לרמה של 298 אלף בתים חדשים אל מול צפי למכירות של 313 אלף בתים חדשים.


 חדשות בולטות


 חברת אורכית הישראלית (ORCT) פרסמה היום את דוחותיה לרבעון השני, אשר הצביעו על גידול בהכנסות אשר זינקו בכ-200% והגיעו לרף של 5 מיליון דולר אל מול הכנסות של 1.66 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. מניית החברה מגיבה בעלייה של כ4.9%
 מניית HP ((HPQ מרכזת עניין רב במהלך המסחר בעקבות הודעת החברה על רכישת חברת AUTONOMY הבריטית בכ-10.3 מיליארד דולר.
 מניית חברת ייצור השבבים ARM  (ARMH) עולה היום בכ- 9.2% במחזור מסחר חריג לאור שמועות כי חברת אפל (AAPL) מתכוונת לרכוש את החברה אשר מייצרת את השבבים למרבית מכשירי החברה.
 מחיר חוזה על חבית נפט עומד על 85.44 דולר לחבית
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.14

 


מועד עריכת הסקירה:  23/08/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד