סקירת וול סטריט 19.08.2011

     
יום מסחר תנודתי עם נטייה לירידות שערים עבר היום על הבורסות בארה"ב,החל משלב הטרום מסחר החוזים הצביעו כי כיוון השוק כלפיי מטה במהלך המסחר נראה היה כי השוק מצליח להתאושש ואפילו נסחר לרגעים בטריטוריה החיובית אך עד מהרה הוא חזר לסורו והמדדים המובילים חזרו להיסחר בירידות שערים, כשברקע גובר החשש כי הכלכלה העולמית בדרך למיתון לאור הורדת תחזית הצמיחה בשנים הקרובות על ידי סיטי בנק שפורסמה היום ומצטרפת לתחזית דומה שפרסמה ג'יי פי מורגן אתמול בנוסף משבר החוב המתפתח באירופה ממשיך להכביד על השווקים והחששות כי הבנקים האירופאים עלולים להביא את משבר החובות לאדמת ארצות הברית.בשוק הסחורות החוזים על הנפט עלו בכ-0.2 לרמה של כ- 82 דולר בעוד הזהב עולה בכ-1.7% לרמה של 1,852 דולר.סקטור הטכנולוגיה הוביל את הירידות בשוק וספג ירידה של כ-1.87%. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים בירידות של כ-1.5%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פורסמו נתוני מאקרו מהותיים היום


 חדשות בולטות


 מניות ענקית המחשבים HP (HPQ) צונחות בכ-20% בעקבות הודעת החברה על הפסקת קווי הייצור והפיתוח של כל מחלקות המחשבים האישיים והטאבלטים של החברה. החברה רכשה את חברת התוכנה הבריטית "אוטונומי" בכ-10.3 מיליארד דולר אך צעד זה לא מנע את הירידות החדות שספגה החברה בשוקי ההון. בעקבות הודעת זו מניית ענקית המחשבים המתחרה דל (DELL) עולה ב2.5%.
 בנק אוף אמריקה (BAC) הודיעה היום על פיטורים צפויים של כ-3500 עובדים בעקבות הציפיות הקרובות למיתון ותוצאות הרווח החלשות של הבנק. הודעה זו מצטרפת לאי יציבות אשר כבר שוררת בכל תחום המניות הפיננסיות. מניית הבנק ירדה בכ-2.5%. לצד מנייה זו גם בשאר מניית הבנקים נרשמו ירידות של כ2-4%.
 החוזים על הזהב לא מפסיקים לעלות ולשבור שיאים חדשים תוך כדי.  הזהב הספיק לעלות בכ-6.3% השבוע לכ-1852 דולר לאונקייה
 החוזים על הנפט ממשיכים לרדת ללרמה של 82.4 דולר לחבית.
 התשואות על אג"ח ארצות הברית נסחרות בירידה בתשואה של 2.071

 


מועד עריכת הסקירה:  19/08/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד