סקירות וול סטריט 09.08.2011

     
יום מסחר עצבני ביותר עובר היום על וול סטריט, לאחר הירידות החדות אתמול  בעקבת הורדת דירוג האשראי של ארה"ב נפתח המסחר בעליות שערים קלות שהלכו והתחזקו ככול שהתקדם המסחר לאור הציפיות כי נגיד הפדרל ריזרב בן ברננקי יודיע על התערבות נוספת בשווקים (QE3) במהלך פרסום הריבית בארה"ב, בסופו של דבר לאכזבת המשקיעים לא התייחס הנגיד לצעדים מוניטאריים נוספים שהפד אולי שוקל מנגד הנגיד התחייב כי רמת הריבית הנמוכה תישאר לפחות עד אמצע 2013,תגובת השוק הייתה מחיקת כל העליות שנרשמו היום במדדים המובילים ולמספר רגעים נראה היה כי השוק חוזר לירידות הכול כך מוכרות מהתקופה האחרונה אך לאחר שהתחילו להתבהר המשמעויות של הקפאת הריבית לתקופה ארוכה כל כך חזר השוק להיחסר בעליות שערים חדות לקראת סיום המסחר המדדים המובילים עולים בחדות: הנסד"ק עולה בכ-5.29% הs&p 500  עולה 4.74% והדאו ג'ונס עולה בכ-3.9%.

 חדשות בולטות


 מניית ענק המזון המהיר מקדונלד'ס (MCD) קיבלה היום המלצת קניה מגולדמן זאקס שצופה עלייה של כ-20% במחיר המניה, כתוצאה מכך ריכזה החברה עניין רב במסחר ועלתה בכ-4.69%


 מחיר חוזה על חבית נפט נסחר ב: 79.4דולר מדובר בירידה של כ-2.31%
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה  בתשואה של 2.182%


מועד עריכת הסקירה:  9.08.11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד