סקירות וול סטריט 02.08.2011

 
יום נוסף של ירידות שערים בארה"ב, למרות שהסכם שהושג אתמול בין הרפובליקנים לדמוקרטים עבר היום גם בסנט, סנטימנט המשקיעים ממשיך להיות שלילי, היום לפני פתיחת המסחר פורסמו נותני ההכנסה וההוצאה הפרטית בארה"ב מדובר בעוד נתון מאקרו מאכזב שמצטרף לשורה של נותנים בעייתיים שפורסמו לאחרונה וגובר החשש כי כלכלת ארה"ב לא תצליח להתאושש והיא עלולה להיכנס לתקופה האטה נוספת ברקע מתחילים לצוץ קולות שקוראים לפדרל ריזרב לצאת בתוכנית הרחבה כלכלית נוספת. בגזרת משבר החוב המשקיעים ממתינים עכשיו לתגובת סוכנויות דירוג האשראי שעדיין לא הודיעו אם הן הולכות להוריד את דירוג האשראי של ארה"ב או לא.כאמור נראה כי ישנה עדיין דרך ארוכה עד להחלמה אמיתית של המשק האמריקאי.בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידה של כ-1.1% כאשר מחיר חבית אחת הוא 93.75 דולר בעוד החוזים על הזהב נסחרים במגמה חיובית ועולים בכ-0.48% ומחיר אונקיה אחת הוא כ1,652.5 דולר. לקראת סיום המסחר מתחזקת המגמה השלילית לאור פרשנויות שטוענות כי הסכם תקרת החוב החדש הוא בעצם רע לכלכלה האמריקאית, חוסר הוודאות בשוק גובר והמדדים המובילים יורדים בחדות ה-s&p500  יורד בכ- 2.5%  הנאסד"ק יורד בכ-2.7% והדאו-ג'ונס יורד בכ-2.18%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתוני ההכנסה וההוצאה הפרטית לחודש יוני פורסמו היום והצביעו על ירידה של 0.2% בהוצאה הפרטית וזאת אל מול צפי לעלייה של 0.1 בנתון זה. מדובר בירידה הראשונה מזה שנתיים. ההכנסה הפרטית עלתה בשיעור של 0.1% אל מול צפי לעלייה של 0.2%


 חדשות בולטות


 ענקית התרופות הישראלית טבע (TEVA) הודיעה היום כי קיבלה אישור לשווק את הגלולה החדשה שלה למניעת הריון (ZOELY) באירופה  והיא עתידה להשיק את המוצר עוד לפני תחילת 2012 . מחיר המנייה יורד 3.7% הירידה מיוחסת בעיקר לפרסום החברה אתמול כי הניסוי השני שערכה בתרופת הלינקווינימוד נכשל.
 חברת פייזר (PFE) ריכזה היום עניין רבה במהלך המסחר לאחר שפרסמה את דוחותיה לרבעון האחרון, מהדוחות עולה כי הרווח הנקי של החברה עלה לרמה של 33 סנט למניה אל מול 31 סנט למניה בתקופה המקבילה אשתקד. מניית החברה יורדת בכ-3.9%
 מחיר חוזה על חבית נפט נסחר ב: 93.85 דולר מדובר בירידה של כ-1.11%
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה  בתשואה של 2.624%

 


מועד עריכת הסקירה:  02/08/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד