סקירות וול סטריט 01.08.2011

     
מגמה שלילית במסחר בארה"ב,פתיחת המסחר התאפיינה בעליות שערים כאשר המשקיעים מגיבים ושואבים עידוד מחדשות הטובות אשר הגיעו מוושינגטון, שם הודיע מוקדם יותר היום הנשיא אובמה כי הרפובליקנים והדמוקרטים הגיעו להסכם בעניין העלאת תקרת החוב. אך לקראת השעה חמש (שעון ישראל) פורסם מדד מנהלי הרכש במגזר היצרני אשר הצביע על ירידיה חדה במדד זה והשוק שינה כיוון, המדדים המובילים עברו להיסחר בירידות שערים. נתון המאקרו המאכזב הזכיר למשקיעים כי למרות שנראה שמשבר תקרת החוב מאחורינו ( הסכם הפשרה עדיין לא קיבל את האישור הסופי בבית הנבחרים ) מצב הכלכלה האמריקאית עדיין בעייתי והיום למרות ההסכם גברו התחזיות שהעריכו כי דירוג האשראי של ארה"ב עתיד להיפגע בעתיד הקרוב והכלכלה הגדולה בעולם עלולה לספוג הורדת דירוג. בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידה של 0.6% כאשר מחיר חבית אחת עומד על 95.2 דולר,החוזים על הזהב נסחרים בעלייה של כ-0.05% ומחיר אונקיה אחת שווה לכ-1,623 דולר. סקטור הבריאות (אשר כולל בתוכו את חברות התרופות) הוביל היום את הירידות בשוק וירד בכ-1.48%. לקראת סיום המסחר נראה כי המגמה השלילית נחלשת במקצת, אך המדדים המובילים המובילים עדיין נסחרים בירידות שערים: הדאו ג'ונס יורד בכ- 0.16% הנסד"ק יורד בכ-0.6% והs&p500  יורד בכ-0.6%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד מנהלי הרכש לחודש יולי אשר פורסם היום עמד על 50.9 נקודות, בחודש הקודם עמד המדד על 55.3 נקודות ההערכות המוקדמות היו כי הירידה תהיה מתונה יותר ותיקבע סביב רמה של 54 נקודות.


 חדשות בולטות


 ענקית התרופות הישראלית טבע (TEVA) הודיעה היום כי לא הצליחה להשיג את היעד המרכזי בניסוי האחרון בתרופת הלינקווינימוד שהיא גרסה אוראלית של תרופת הדגל שלה הקופקסון,מניית החברה הגיבה בצניחה של 6.3% וריכזה עניין רב במהלך המסחר.
 עונת הדחות נמשכת והיום פרסמה חברת אלוט (ALLT) על תוצאותיה לרבעון השני,הכנסות החברה זינקו בכ-35% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד והרווח למניה עלה ל-10 סנט למנייה. מניית החברה עולה בכ-7.22%
 מחיר חוזה על חבית נפט נסחר 95.25 דולר מדובר בירידה של כ-0.47%

 


מועד עריכת הסקירה:  01/08/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד