סקירות וול סטריט 29.07.2011

     
מגמה מעורבת במסחר בארה"ב,נתוני התמ"ג שפורסמו לקראת פתיחת המסחר והצביעו על הרעה בקצב הצמיחה בארה"ב צבעו את המסכים באדום,משבר תקרת החוב שממשיך לתת להעיב על סנטימנט המשקיעים ודחיית ההצבעה שהייתה אמורה להיערך אתמול לא תרמה להרגעת המצב,כידוע אם משבר החוב לא ייפתר עד השני לאוגוסט, ארה"ב לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה  ותאלץ להכריז על חדלות פירעון. תרחיש האימים הזה שעד לא מזמן נחשב כהזוי וחסר סיכוי לאט לאט הופך לנגד עניינו למציאות כשאחת הדוגמאות הבולטות היא פרסום מדריך ליום שאחרי שיצא היום מהפדרל ריזרב ובו הנחיות לבנקים לגבי דרכי פעולה למקרה שבו אכן תגיע ארה"ב לסף תקרת החוב החוקית ולא תוכל ללוות כסף ולגלגל את חובותיה. סוכנות דירוג האשראי מודי'ס הודיעה היום שהיא מכניסה את ספרד שהינה הכלכלה הרביעית בגודלה באירופה לרשימת מעקב לקראת בחינה מחודשת של דירוג האשראי שלה.הנשיא אובמה התבטא היום בקשר לתקרת החוב וניסה לשדר אופטימיות כשאמר כי " ישנן הרבה דרכים לפתור את בעיית תקרת החוב האמריקאנית, אך הפתרון חייב להיות דו-מפלגתי והוא חייב לבוא מהר" דבריו עזרו למתן במקצת את הירידות בשוק והעניקו תקווה מסיומת למשקיעים.סקטור האנרגיה ירד היום בכ-0.45% והוא הוביל את הירידות היום בשוק. לקראת סיום המסחר מתחזקת המגמה השלילית והמדדים המובילים נסחרים בירידות שערים:הנסד"ק יורד בכ-0.35% וה-s&p500  נחלש בכ-0.65%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 התמ"ג בארה"ב לרבעון השני פורסם היום והצביע על עלייה של 1.3% מדובר בנתון מאכזב אל מול צפי לעלייה של 1.7%,הצמיחה המתונה ברבעון השני מיוחסת לירידה בצריכה הפרטית שמהווה חלק  עיקרי בכלכלה האמריקאית
 מדד מנהלי הרכש של שיקאגו פורסם גם הוא היום המדד ירד לרמה של 58.8 נקודות לעומת 61.1 בחודש הקודם.


 חדשות בולטות


 ענק התרופות מרק (MRK) דיווחה היום על תוצאותיה לרבעון השני ולפיהן החברה רשמה רווח של 65 סנט למניה, מניית החברה הגיבה בירידה של 2.26%
  ענקית הקפה סטרבקס (SBUX) צפויה לדווח על תוצאותיה לרבעון השני לאחר סיום המסחר והערכות הם שהיא תציג רווח של 279 מיליון דולר מתוך מכירות של כ-2.9 מיליארד,מניית החברה מרכזת עניין ועולה בכ-0.6%
 מחיר חוזה על חבית נפט נסחר 95.925 דולר מדובר בירידה של כ-1.5%

 


מועד עריכת הסקירה:  29.07.11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד