סקירות וול סטריט 28.07.2011

 
מגמה מעורבת במסחר בארה"ב, לאחר פתיחה מעורבת ובעקבות פרסום נתוני מאקרו מעודדים עבר השוק להיסחר בעליות שערים, התמיכה למגמה החיובית הגיע מגזרת המאקרו שם לראשונה מאז אפריל ירדה מתחת לרף ה- 400 אלף כמות התביעות הראשוניות לאבטלה תמיכה נוספת הגיע משוק הנדל"ן שם פורסמו נתונים מפתיעים לגבי היקף מכירות הבתים שנמצאים בתהליך וזאת בניגוד להערכות שצפו כי נתון זה יהיה שלילי. מנגד הדד ליין לפתרון משבר תקרת החוב שהוא ה-2 באוגוסט הולך ומתקרב ונראה כי המחלקות בין הצדדים עדיין בשיאה, אמש נדחתה הצבעה בסנאט וכול יום שעובר מגדיל את הסיכון שעקב הוויכוח הפוליטי בוושינגטון ארצות הברית תמצא עצמה במצב שבו לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה ותאלץ להכריז על חדלות פירעון.בשוק הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידות של כ-0.8% ומחיר חבית אחת עומד על 97.324 דולר, המסחר בזהב מתנהל גם הוא בירידות ומחיר אונקיה אחת עומד על כ-1,611.7 דולר.לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה מעורבת וכמעט כל העליות שהושגו היום נמחקו . הנסד"ק עולה בכ-0.08% הs&p500  יורד בכ-0.3 אחוז והדאו ג'ונס יורד בכ-0.5%. 


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 תביעות האבטלה הראשוניות לשבוע החולף שפורסמו היום הצביעו על שיפור בשוק העבודה בארה"ב,סך התביעות ירדו מרמה של 418 אלף בשבוע הקודם ל 398 אלף בשבוע הנוכחי הערכות הכלכלנים אומנם צפו ירידה אך לא ברמה כזו.
 נתוני מכירות הבתים בתהליך פורסמו גם הם היום והציגו עלייה של 2.4% אל מול צפי לירידה של 2%.


 חדשות בולטות


 ענק הבנקאות הבין לאומי HSBC (HBC)  הודיע היום כי יפטר מעל ל-10,000 עובדים כחלק מתוכניות התייעלות מקיפה שהתחילה במאי השנה במטרה לקצץ בהוצאות ומיקוד החברה במספר מצומצם של תחומי פעילות. מניית החברה הגיבה בעליות של קלות
  מניית חברת סודה סטרים (SODA) עולה היום בכ-7.7% לאחר שבית ההשקעות אופנהיימר העלה את מחיר היעד שהוא מעניק לחברה ל80 דולר, לטענתם מדובר בסיפור הצלחה והמותג רק ממשיך להתרחב ברחבי העולם בנוסף ההכרזה על הקמת מפעל חדש מפיגה את החשש כי החברה לא תוכל להמשיך ולצמוח עקב מגבלות בכושר הייצור.
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.951
 מחיר חוזה על חבית נפט נסחר ב97.15 דולר

 


מועד עריכת הסקירה:  28.07.11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד