סקירות וול סטריט 25.07.2011

 
מגמה שלילית במסחר בארה"ב,המגמה השלילית שלטה היום במרבית השווקים מסביב לעולם כאשר הסיבה העיקרית לירידות היא משבר החוב בארה"ב שרק הולך ומסתבך היום הצהיר מנהיג הרוב הדמוקרטי הארי ריד כי לא רק שלא הושגה פשרה עם הרפובליקנים אלא שהמשא ומתן אפילו חזר לאחור, כידוע תאריך היעד הוא ה 2 לאוגוסט מה שמשאיר לצדדים פחות משמונה ימים להגיע להסכם ולמנוע מצב שבו ארה"ב תגיע לחדלות פירעון.אירוע נוסף שהכביד היום על השווקים היה הורדת הדירוג של יוון שלמרות האופטימיות וההתקדמות הרבה שהושגה בתקופה האחרונה חוזרת להזכיר לנו שבעצם שום דבר עדיין לא נסגר והאיום עדיין קיים .במסחר בסחורות החוזים על הנפט נסחרים בירידה של 0.6% ועומדים על רמה של 99.2 דולר לחבית, החוזים על הזהב נסחרים במגמה חיובית ועולים בכ-1% את הירידות בשוק מובילים הסקטור הפיננסי וסקטור השירותים שירודים ב0.70% כל אחד.עונת הדוחות נמשכת במלוא המרץ ובהיעדר נתוני מאקרו מהותיים השפעת הדוחות על הלך הרוחות בשוק גוברת, היום אמורות למסור את דוחותיהם לרבעון השני כ-180 חברות שאר נסחרות במדד הs&p500  בין החברות ניתן למצוא את טקסס אינסטורמנסט (TXN),קימברלי קלארק (KMB) ונטפליקס (NFLX). לקראת סיום המסחר נמשכת המגמה השלילית והמדדים המובילים נסחרים בירידות שערים: הנסד"ק יורד בכ- 0.58% מדד דאו ג'ונס יורד בכ-0.73% והs&p500  יורד בכ0.6%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פורסמו היום נתוני מאקרו מהותיים


 חדשות בולטות


 יצרנית הבלקברי RIM (RIMM) הודיע היום כי תפטר 2,000 עובדים, מדובר ב10% מכוח העבודה של החברה. מניית החברה הגיבה בירידה של 4.5%
 דיווחים בתקשורת לגבי רכישה אפשרית של כ-37.3% מהבעלות על בנק אוף אירלנד (IRE) הקפיצו את מניית הבנק בכ-26% במחזור מסחר ענק.
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 3.004
 מחיר חוזה על חבית נפט נסחר ב99.1 דולר


מועד עריכת הסקירה:  25.07.11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד