סקירות וול סטריט 22.07.2011

     
מגמה מעורבת עם נטייה לעליות שערים במהלך המסחר בארה"ב,המשקיעים שואבים עידוד מההמשך החיובי של עונת הדוחות, יום עמוס בדיווחים היה יום בארה"ב ומספר חברות ענק כגון סאן דיסק (SNDK) מיקרוסופט (MSFT) ומקדונלד'ס (MCD) פרסמו את דוחותיהם הטובים לרבעון השני מה שתרם לסנטימנט החיובי בשוק, רוח גבית הגיע למגמה החיובית הגיע מאירופה שם דווח על הסכמה של שרי האוצר האירופיים בנוגע להיקף חבילת הסיוע הנוספת שתוענק ליוון שתעמוד על כ-109 מיליארד יורו וזאת בנוסף לחבילת הסיוע של המגזר הפרטי אשר תעמוד על כ-50 מיליארד יורו וזאת במטרה למנוע את התפשטות משבר החוב למדינות נוספות. משבר תקרת החוב בארה"ב ממשיך להטריד את מנוחת המשקיעים, היום דחה הסנאט הצעה להעלאת תקרת החוב האמריקאית  בעוד הנשיא אובמה שפועל רבות במטרה לסיים את המשבר ויזם את ההצעה שנדחתה היום הצהיר היום כי "ארה"ב לא תגיע למצב של חדלות פירעון".בזירת הסחורות החוזים על הנפט נסחרים בעלייה 0.68% ומחיר חבית אחת נעמד על 99.8$ הזהב נסחר גם הוא במגמה חיובית ונעמד על 1602 דולר לאונקיה. סקטור הטכנולוגיה הוביל את העליות עם עלייה של 1.19%. לקראת סיום המסחר נמשכת המגמה המעורבת: מדד הנסד"ק עול בכ-0.8% מדד הדאו ג'ונס יורד בכ-0.4% והs&p 500  עולה בכ-0.05%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פורסמו היום נתוני מאקרו מהותיים


 חדשות בולטות


 ענקית התוכנה מיקרוסופט (MSFT) פרסמה אתמול לאחר סיום המסחר את דוחותיה, החברה דיווחה על עלייה של 30% ברווח הנקי מול הרבעון המקביל אשתקד מניית החברה הגיבה בעלייה של1.24% וריכזה עניין רב במסחר.
 חברת קטרפילר(CAT) פרסמה היום את דוחותיה אשר הציגו רווח למניה של 1.52 דולר בעוד שהאנליסטים העריכו כי הרווח למניה יהיה 1.74 דולר, מניית החברה הגיבה בירידה של כ-5.7%.
 חברת סאן דיסק (SNDK) פרסמה היום את דוחותיה המצוינים לרבעון השני ומניית החברה הגיבה הזינוק של כ-11% וריכזה עניין רב במהלך המסחר.
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.964
 מחיר חוזה על חבית נפט נסחר ב99.75 דולר

 


מועד עריכת הסקירה:  22.07.11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד