סקירות וול סטריט 21.07.2011

     
מגמה חיובית בוול סטריט,המגזר הפיננסי ממשיך להתחזק ומושך את השוק כלפי מעלה. רוח גבית הגיעה מכיוון אירופה שם פורסמה היום טיוטת ההסכם בין נציגי הממשלות אשר מרכיבות את האיחוד האירופי והוא קובע כי תוקם קרן חילוץ אשר תסייע למדינות החלשות באיחוד,פרסום זה גרם לעליות שערים חדות באירופה בדגש על המגזר הפיננסי. עונת הדוחות נמשכת ואתמול לאחר מסחר פרסמה חברת אינטל את דוחותיה אשר הצביעו על רווח גבוה מהציפיות. במסחר בסחורות החוזים על הנפט עולים בכ1% לרמה של 99.4 דולר לחבית הזהב נסחר בירידה ומחיר אונקיה אחת עומד על 1588 דולר.לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה חיובית: הנסד"ק עולה בכ-0.72% הדאו ג'ונס עולה בכ-1.23%     וה-s&p500  עולה בכ-1.39%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מספר תביעות האבטלה הראשוניות  לשבוע החולף נקבע על 418 אלף מדובר בעלייה ביחס לנתון הקודם שעמד על 405 אלף.
 מדד הפעילות היצרנית באזור פילדלפיה (פילי פד) המדד נקבע על רמה של 3.2 מדובר בשיפור אל מול הקריאה השלילית של 7.7 בחודש שעבר.


 חדשות בולטות


 חברת מלאנוקס הישראלית (MLNX) פרסמה את דוחותיה אשר הכו את התחזיות המוקדמות מניית החברה הגיבה בעלייה של 15.1%
 חברת נוקיה (NOK) פרסמה היום את דוחותיה ולמרות שהחברה דיווחה על מעבר להפסד אל מול רווח ברבעון המקביל אשתקד המשקיעים שאבו עידוד מהצהרת המנכ"ל כי החברה מתקדמת הצלחה לעבר המטרות שהציבה לעצמה מניית החברה הגיבה בעלייה של 5.7%
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה  עם תשואה של 3.01
 מחיר חוזה על חבית נפט נסחר ב99.425 דולר

 


מועד עריכת הסקירה:  21.07.11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד