סקירות וול סטריט 20.07.2011

     
מגמה מעורבת במסחר בארה"ב, לאחר שאתמול נסגר המסחר בעליות חדות  ולמרות המגמה החיובית באירופה המסחר בארה"ב לא הצליח לשמר את המומנטום החיובי והמדדים המובילים נסחרו בירידות שערים במרבית היום. עיני המשקיעים נשואות לוושינגטון שם עתידה להיערך היום פגישה בין הנשיא אובמה לבין נציגי הרפובליקנים והדמוקרטים במטרה למצוא פתרון למשבר תקרת החוב. עונת הדוחות ממשיכה במרץ רב, אתמול לאחר סיום המסחר פרסמה חברת אפל את דוחותיה לרבעון האחרון אשר הציגו את התוצאות המוצלחות ביותר שהשיגה החברה מעולם מניית החברה הגיבה בזינוק חד.משבר החוב באירופה ממשיך לאיים על היציבות בשווקים החשש כי המשבר יתפשט למדינות נוספות שב ועולה לאחר שמספר בנקים בספרד נכשלו במבחני הלחץ שערכה להם רשות הבנקים האירופאית. במסחר בסחורות החוזים על הנפט עולים בכ-0.56% לרמה של 98.4 דולר ומחיר אונקיית זהב עולה גם הוא לרמה של 1,598.4 דולר. סקטור הפיננסים ממשיך לשמור על יציבות וזאת בהמשך לדוחות הטובים שפרסמו רוב הבנקים בארה"ב, היום מוביל סקטור זה את העליות בשוק עם עלייה של 1 % לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה שלילית: הנסד"ק יורד בכ-0.4% והs&p500  יורד בכ0.1 %.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מכירות הבתים הפרטיים לחודש יוני פורסמו היום והם הצביעו על ירידה של 0.8% לרמה של 4.77 מיליון בתים שאשר נמכרו בחודש הקודם,מדובר בנתון מאכזב על מול הצפי המוקדם שהעריך כי תהיה עלייה לרמה של 4.9 מיליון בתים.


 חדשות בולטות


 חברת יאהו (YHOO) פרסמה אתמול לאחר סיום המסחר את דוחותיה לרבעון האחרון ובהם חשפה רווח של 18 סנט למניה, כפי שחזו האנליסטים הכנסות החברה ירדו לרמה של 1.07 מיליארד דולר אל מול הכנסות של 1.12 מיליארד דולר ברבעון המקביל אשתקד. מניית החברה מגיבה בצלילה של 7.27%.
 חברת אפל (AAPL) מרכזת עניין רב בימים האחרונים לקראת אתמול לאחר סיום המסחר היא פרסמה את דוחותיה אשר הציגו את תוצאותיה הטובות בהיסטוריה זינוק של 125% ברווח הנקי, מניית החברה ממשיכה גם היום לעלות וכבר הגיע לשיא חדש של 396.27 דולר. לקראת סיום המסחר המניה נחלשת במקצת ונסחרת בעלייה ביומית של 2.8%
 ענקית המעבדים אינטל (INTC) מרכזת עניין רב ונסחרת בהיקף מסחר חריג לאור הפרסום הצפוי היום של דוחותיה מחיר מניית החברה ירד היום בכ-0.4%.
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה  עם תשואה של 2.933
 מחיר חוזה על חבית נפט נסחר ב98.45 דולר

 


מועד עריכת הסקירה:  20.07.11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד