סקירות וול סטריט 19.07.2011

     
מגמה חיובית במסחר בארה"ב,המדדים החל מהפתיחה המדדים המובילים נסחרים בעליות שערים חדות כאשר הנסד"ק מוביל את העליות. המשקיעים שואבים עידוד מנתון המאקרו המצוין שפורסם לפני תחילת המסחר (התחלות הבנייה החדשות בארה"ב) ומהתחלה החיובית של עונת הדוחות, בין השאר פורסמו היום הדוחות של בנק אוף אמריקה (bac) וקוקה קולה (ko) אשר הפתיעות לטובה. מנגד ענק הפיננסים גולדמן סאקס (gs) פרסם דוח מאכזב אך המגמה הכללית לא השתנתה. במסחר בסחורות החוזים על הנפט עולים בכ-1.87% לרמה של 98.05 דולר לחבית בעוד הזהב יורד בכ-0.9% לרמה של 1586.7 דולר לאוניקה.לקראת סיום המסחר הודיע הנשיא אובמה במסיבת עיתונאים כי ישנה התקדמות במשא ומתן בנוגע לתקרת החוב בארה"ב ובכך נתן רוח גבית להמשך התחזקות המגמה החיובית. סקטור הטכנולוגיה הוביל היום את העליות ועלה בכ-2.25% . לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה חיובית:הנסד"ק עולה בכ-2.16% הדאו – ג'ונס עולה בכ-1.64% והs&p500  עולה 1.61%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 התחלות הבנייה החדשות רשמו זינוק של 14.6% בחודש יוני והגיעו לרמה של 629,000 בתים מדובר בנתון הגבוה מזה 5 חודשים.


 חדשות בולטות


 חברת IBM פרסמה אתמול לאחר סיום המסחר את דוחותיה אשר הצביעו על זינוק של כ-8% ברווחים ביחס לתקופה במקבילה אשתקד, מניית החברה הגיבה בעלייה של כ-5.33% וריכזה עניין רב במסחר.
 חברת אפל (AAPL) מרכזת עניין רב בימים האחרונים לקראת הפרסום הצפוי היום של דוחותיה, מחיר המניה עולה בכ-0.7% בהיקף מסחר אדיר והמניה נסחרת בשיא כל הזמנים.
 חברת קוקה קולה (KO)   פרסמה היום גם היא את דוחותיה ודיווחה על רווח של כ1.17$ למניה אל מול צפי לרווח של 1.16$ למניה  מדובר בעלייה של 18% ביחס לרבעון המקביל אשתקד.מנית החברה הגיבה בעלייה של 3.44%
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.891
 מחיר חוזה על חבית נפט נסחר ב98.05 דולר

 


מועד עריכת הסקירה:  19.07.11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד