סקירות וול סטריט 15.07.2011

     
יום מסחר תנודתי עבור היום על השוק בארה"ב כאשר המדדים המובילים מזגזגים בין עליות לירידות,תחילת המסחר התאפיינה בעליות שערים שקיבלו רוח גבית מההתחלה החיובית של עונת הדוחות ,גוגל וגי.פי מורגן הציגו דוחות מצוינים בימים האחרונים.מנגד מדד סנטימנט הצרכנים מציג תמונה עגומה למדי, משבר תקרת החוב בארה"ב הולך ומסתבך, חברת S&P הצהירה היום כי ישנו סיכוי של 50% להורדת דירוג החוב של ארה"ב בתקופה הקרובה. כאמור נתוני המאקרו השליליים שפורסמו היום, לרבות מדד האמפייר סטייט שרשם קריאה שלילית נוספת העיבו גם הם על השוק.במסחר בסחורת החוזים על הנפט נסחרים בעלייה של 1.72% ברמה של 97.35 דולר לחבית, אונקיית זהב נסחרת במחיר של 1,592.9 דולר מדובר בעלייה של 0.15%.לקראת סיום המסחר המגמה בחיובית מתחזקת והמדדים המובילים נסחרים בעליות שערים: הנסד"ק עולה בכ-0.9% ודאו ג'ונס עולה בכ-0.3% וה S&P 500 עולה בכ- 0.5%.

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד האמפייר סטייט אשר מודד את הייצור באזור ניו יורק נשאר על רמה של 3.7 נקודות מתחת לאפס, ההזמנות החדשות ירדו לרמה שלילית של 5.5 נקודות מנגד רמת המשלוחים עלתה ל2.2 נקודות.
 מדד המחירים לצרכן (CPI) לחודש העוקב פורסם היום והצביע על ירידה של 0.1% בהתאם לתחזיות.
 מדד סנטימנט הצרכנים לחודש יולי ירד לרמה של 63.8, מדובר ברמה הנמוכה ביותר מאז מרץ 2009.

 חדשות בולטות


 חברת גוגל (GOOG) פרסמה אתמול את דוחותיה שהכו את התחזיות המוקדמות והצביעו על עלייה חדה ברווחי החברה, כתוצאה מכך ניזקה המניה בכ-13%.
 מחיר החוזה  על חבית נפט עומד על 97.35 דולר לחבית
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.908

 


מועד עריכת הסקירה:  15.07.11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד