סקירת וול סטריט 13.07.11

 
מגמה חיובית במסחר בארה"ב,הסנטימנט החיובי שהתחיל היום באסיה ונמשך באירופה הגיע גם לארה"ב. תמיכה למגמה החיובית הגיע מכיוון נגיד הבנק האמריקאי בן ברננקי שבנאום מול הקונגרס אישר שבמידה והמשק האמריקאי לא יתאושש הבנק המרכזי ישקול לצאת בתוכנית הרחבה כמותית נוספת, אירוע נוסף שתמך במגמה החיובית בשווקים הוא פרסום נתוני הצמיחה בסין אשר נעמדו על 9.5% ברבעון השני (חודשים אפריל עד יוני) ועקפו את התחזיות המוקדמות אשר העריכו כי הצמיחה תעמוד על כ-9.3%. במסחר בסחורות החוזים על הנפט עולים בכ-0.46% לרמה של 97.87 דולר לחבית והזהב נסחר בירידה כאשר אונקיה אחת שווה כ-1,579 דולר סקטור חומרי הגלם הוביל היום את העליות ועלה בכ-1.44%. לקראת סיום המסחר המגמה החיובית נחלשת במקצת והמדדים המובילים מצביעים על עליות קלות: נסד"ק עולה בכ-0.4% ,הדאו גו'נס עולה בכ-0.29% והs&p 500  עולה בכ-0.25%

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתוני מחירי היבוא והיצוא לחודש יוני פורסמו היום והצביעו על ירידיה של 0.5% לעומת 0.1% בחודש מאי, מדובר בעלייה של כ-13.6% אל מול התקופה המקבילה אשתקד.


 חדשות בולטות


 חברת גילת הישראלית (GILT) דיווחה היום כי נבחרה על ידי synterra  להרחיב את רשת התקשורת רחבת הפס שלה במזרח רוסיה, העסקה מוערכת בכמה מיליוני דולרים ומניית החברה מגיבה בעלייה של 5.2%
 ענקית המדיה ניוז קורפ (NWSA) ממשיכה לרכז עניין רב בעקבות שערוריית השוחד והאזנות הסתר שהיא הייתה מעורבת בה. לאחר מספר ימים של ירידות ולאור הפרסום כי החברה תגדיל את היקף הרכישות החוזרות שהיא מבצעת בשוק, מחיר המניה מגיב בעלייה של 3.5%.
 מחיר החוזה  על חבית נפט עומד על 98 דולר לחבית
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.891

 


מועד עריכת הסקירה:  13.07.11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד