סקירת וול סטריט 12.07.2011

 
יום מסחר תנודתי מאוד עובר על השוק בארה"ב,לאחר סגירה שלילת אתמול לאור החששות הגוברים מיכולת החזר החוב של איטליה וספרד נראה היה כי פנינו לעוד יום מסחר בטריטוריה האדומה, ואכן החוזים הצביעו על ירידות של כ-1.5% במדדים המובילים. לקראת פתיחת המסחר בארה"ב השווקים באירופה התחילו לשנות כיוון (לאחר יום של מימושים כבדים שהגיעו בשיאם לרמה של כ-4%) לאור ההצלחה בגיוסי האג"ח של איטליה וספרד,אשר הצליחו לגייס חוב בתשואות נמוכות יחסית.משבר תקרת החוב בארה"ב מכביד גם הוא על השוק ולמרות ניסיונות לגשר על המחלוקות בין הרפובליקנים לדמוקרטים נראה כי פתרון המשבר עדיין רחוק.בגזרת נתוני המאקרו פורסם כי הגירעון המסחרי של ארה"ב ממשיך לגדול והגיע בחודש מאי לרמה של 50.23 מיליארד דולר. מהפרוטוקולים של דיוני הריבית שערך הפדרל ריזרב אשר פורסמו היום עולה כי מספר בכירים בארגון תומכים בהחלה של תוכנית הרחבה נוספת, השוק הגיב בחיוב לאירוע זה. בזירת הסחורות נרשמות עליות שערים, החוזים על הנפט עולים בכ-1.89% והזהב עולה בכ-0.35% לרמה של 1568.7 דולר לאונקיה. סקטור הטכנולוגיה ירד היום בכ-1.14% והוביל את הירידות.כאמור יום מסחר תנודתי מאוד עובר על השוק ולקראת סיום המסחר המדדים המובילים חזרו להיסחר בירידות שערים הנסד"ק יורד ב0.73% וs&p500  יורד בכ-0.44%.

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 היום פורסם המאזן המסחרי של ארה"ב לחודש מאי,הגירעון המסחרי גדל ועמד על 50.23 מיליארד דולר אל מול צפי הכלכלנים שהעריכו כי הגירעון יקטן עד לרמה של 42.7 מיליארד דולר.
 הפרוטוקולים מועידת השוק הפתוח שדנה בריבית בארה"ב פורסמו היום ומהם עולה כי בכירי הפדרל ריזרב שוקלים לצאת בתוכנית רכישות נוספת בכדי לצאת בהדרגה מהשווקים.

 חדשות בולטות


 ענקית המדיה ניוז קורפ (NWSA)  ממשיכה לרכז עניין רב לאור שערוריית השוחד והאזנות הסתר שהביאה לסגירת מגזין ניוז אוף דה וורלד, היום השילה המניה כ0.84% במחזור מסחר חריג מהרגיל.
 מניית חברת סודה סטרים הישראלית (SODA) יורדת היום בכ-8.13% במחזור מסחר גדול במונחי המניה לאחר פרסום המלצה פושרת.
 מחיר החוזה  על חבית נפט עומד על 97.05 דולר לחבית
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.908

 


מועד עריכת הסקירה:  12.07.11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד