סקירות וול סטריט 11.07.2011

     
ניו-יורק נצבעת באדום על רקע ירידות חדות באירופה וחשש ממשבר חוב כאשר לשם שינוי המוקד מופנה אל איטליה, הכלכלה השלישית בגודלה בגוש היורו. התשואות על האג"ח ל 10 שנים של ממשלת איטליה עלו לרמה של 5.4%. עוד נזכיר כי מלבד החששות ממשבר חוב באירופה, גם נתוני התעסוקה המאכזבים שפורסמו ביום שישי לא מעודדים את המשקיעים, הצפי עמד על תוספת של 100 אלף משרות ובפועל נוספו רק כ 18000 משרות, נתון שיעור האבטלה עלה גם הוא לרמה של 9.2%.נשיא ארה"ב אובמה ערך מסיבת עיתונאים מיוחדת בנושא תקרת החוב, אובמה מתעקש להעלות מסים למרות התנגדותם של הרפובליקנים, לפי דברי אובמה: "אף אחד לא אומר להעלות את המסים בשנה או בשנתיים הקרובות, המסים לא יעלו לפני 2013", עוד הוא מוסיף כי "כישלון השיחות על תקרת החוב עלול להוביל למיתון". עונת הדו"חות בפתח, והמדווחת הראשונה היא אלקואה (AA) שלקראת פרסום הדו"חות מאבדת כ-3% במסחר היום. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה שלילית כשמדד הנאסד"ק יורד בשיעור של כ-2%, מדד ה"פחד" ה-VIX עולה ב18%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 היום לא פורסמו נתוני מאקרו


 חדשות בולטות


 חברת נובה הישראלית (NVMI) העוסקת באספקת פתרונות מדידה בשוק המוליכים למחצה הודיעה היום על מוצר חדש בדמות מערכת מדידה אופטית עצמאית אשר פותחה בשיתוף פעולה עם יצרני שבבים.
 סיסקו (CSCO) מרכזת עניין על רקע הודעתה על התייעלות ופיטורין של 5000 עובדים.
 חברת תאגיד החדשות ניוז קורפ בבעלות רופרט מרדוק (NWSA) נמצאת במוקד על רקע פרשת האזנות הסתר וסגירת העיתון "ניוז אוף דה וורלד" בבריטניה. מנית החברה מגיבה בצניחה של 7.4%.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 2.917%
 מחיר חבית נפט יורד בכ-1.2% למחיר של 95.025$ לחבית

 

 

מועד עריכת הסקירה:  11/07/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד