סקירות וול סטריט 06.07.2011

     
יום מסחר תנודתי עבר היום על השוק בארה"ב, תחילת המסחר התאפיינה בירידות שערים כתוצאה מנתון מאקרו מאכזב (מדד מנהלי הרכש) שפורסם בארה"ב וכתגובה לחדשות מאירופה שם הורד דירוג החוב של פורטוגל לדרגת "אג"ח זבל" ולהעלאת הריבית בסין. לקראת סיום המסחר המגמה התהפכה והמדדים המובילים עברו להיסחר בטריטוריה החיובית וזאת כהמשך ישיר לסיום המסחר באירופה שם התמתנו הירידות לקראת סיום המסחר. בשוק הסחורות הנפט נסחר בירידה של כ-0.2% ומחיר הזהב עלה לרמה של 1,529.2 דולר לאונקיה.סקטור האנרגיה ירד כ-0.63% והוביל את הירידות מנגד סקטור התחבורה עלה בכ-0.75%  לקראת סיום המדדים המובילים נסחרים במגמה חיובית: הs&p500  עולה בכ-0.05% ונאסד"ק עולה בכ- 0.25%.

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד מנהלי הרכש במגזר השירותים לחודש יוני פורסם היום ונקבע על רמה של 53.3 נקודות אל מול צפי לרמה של 54 נקודות, מדובר בירידה של 1.3 נקודות ממד חודש מאי אשר עמד על 54.6


 חדשות בולטות


 חברת סודה סטרים הישראלית (SODA) הודיעה היום כי תקים מפעל חדש בהשקעה של 130מיליון שקל, המפעל עתיד להתחיל לייצר ב2013. כתוצאה מכך עלתה מניית החברה בכ-8.5%
 חברת מיקרוסופט (MSFT) ריכזה עניין רבה היום במהלך המסחר לאחר שחברת פייסבוק כי תתחיל לשלב ביחד עם מיקרוספוט שיחות וידיאו וצ'אט באמצעות סקייפ ללא צורך להיכנס לתוכנה עצמה.
 מחיר חבית נפט עומד על 96.575 דולר לחבית
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 3.095

 


מועד עריכת הסקירה:  06.07.2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד