סקירות וול סטריט 05.07.2011

     
המסחר בוול-סטריט התחדש היום לאחר יום העצמאות האמריקני שחל אתמול. המסחר התנהל מהפתיחה במגמה מעורבת כשהמשקיעים חוששים מחוסר ודאות נוסף מכיוון גוש היורו בדמות פורטוגל, מוקדם יותר היום הודיע סוכנות האשראי מוד'יס כי היא מורידה את דירוג האשראי לרמה של Baa1, רמה של "אג"ח זבל", כמו כן הגדילו לעשות כאשר הורידו את תחזית הצמיחה למדיה לשלילית, הצפי הוא כי המדינה תאלץ לבקש תכנית סיוע שנייה. גם בארה"ב לא שקט, שם המוקד הוא בכל הקשור להעלאת תקרת החוב הממשלתית בהיקף של 14.3 טריליון דולר. גם בסין מודאגים מחובות הממשלה, כך הזהירה היום סוכנות מוד'יס, כאשר ההערכה היא כי נפח החוב המדווח באופן רשמי על ידי שלטונות הרפובליקה קטן ב500 מיליארד דולר מהשווי האמיתי. לקראת סיום המסחר נמשכת המגמה המעורבת כאשר מדד הדאו ג'ונס ומדד ה- S&P 500 נסחרים קרוב לרמות הבסיס, מדד הנאסד"ק מוסיף כשליש אחוז לערכו.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 משרד המסחר האמריקני פרסם היום את נתון היקף ההזמנות ממפעלים במהלך חודש מאי. הנתון עלה ב0.8% ופיספס את תחזיות הכלכלנים שעמד על עליה של 1%.


 חדשות בולטות


 חברת פוינטר טלוקיישן (PNTR) חתמה על הסכם אסטרטגי בברזיל בהיקף של למעלה מ-2 מיליון דולר. מנית החברה מזנקת ב13%.
 חברת Immucor  (BLUD) העוסקת הפיתוח ומכירת כימיקלים ורכיבים המשמשים בבידקות דם מזנקת בשיעור של 30% למחיר של 27$ למניה בעקבות הצעת רכש במזומן של חברת CAPITAL TPG לפי שווי של 1.97 מיליארד דולר.
 נטפליקס (NFLX) מניות החברה עלו בכמעט 8% וחצתה את שיא כל הזמנים של המנייה 284.83$ לאחר ההודעה כי תציע שירותי וידאו בסטרימינג ל43 מדינות באמריקה הלטינית והקריביים.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בעליה לרמה של 3.136%
 מחיר חבית נפט עולה בכ-2% למחיר של 96.85$ לחבית

 

מועד עריכת הסקירה:  05/07/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד