סקירות וול סטריט 29.06.2011

     
יום דרמטי בשוק ההון על רקע אישור תכנית הצנע בפרלמנט באתונה, מוקדם יותר המסכים ברחבי אירופה נצבעו ירוק בציפייה לאישור תכנית הצנע וקבלת הסיוע של יוון, מה שהוביל לפתיחה חיובית של המסחר בניו-יורק. הפרלמנט היווני אישר להתחיל בתכנית צנע על מנת לקבל סיוע והלוואה חיצונית בסך 12 מיליארד דולר, סך כל חבילת הסיוע ליוון מסתכם בכ-110 מיליארד אירו. תכנית הצנע שאושרה היום באתונה היא בהיקף כולל של 78 מיליארד אירו כאשר 50 מיליארד יתקבלו כהפרטות ו-28 מיליארד אירו מקיצוצים ומסים. המשקיעים ברחבי העולם מקווים כי בכך הוסר האיום על יציבות גוש האירו. וול סטריט עולה זה היום השלישי ברציפות למרות דברי אובמה כי "יש לבטל את הקלות המס לעשירים, לאלו שטסים במטוסי החברה, מנהלי חברות גידול וחברות גז על מנת להפחית את הגרעון" לקראת סיום המדדים המובילים נסחרים בעליה בשיעור ממוצע של 0.6%, מדד הנאסד"ק עולה בשיעור של 0.4%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתוני מכירות בתים קיימים לחודש מאי, הנתון הציג עליה של 8.2% במכירות לאחר שבאפריל נרשמה ירידה של 11% לשפל של שבעה חודשים.
 שרת האוצר של צרפת, כריסטיאן לגארד, נבחרה אתמול באופן רשמי ליו"ר קרן המטבע הבינלאומית.


 חדשות בולטות


 גוגל (GOOG) ענקית החיפוש מרכזת עניין לאחר שחשפה את הרשת החברתית שעתידה להתחרות בפייסבוק, "גוגל פלוס"
 בנק אוף אמריקה (BAC) מזנקת בשיעור של 3% לאחר הודעה על הסכם פשרה בהיקף של 8.5 מיליארד דולר עם המשקיעים במשכנתאות שרשמו הפסדים כבדים בתקופת המשבר הכלכלי.
 דל (DELL) עולה ב2.3% לאחר שהודיעה על רכישה חוזת של מניותיה בהיקף של 2 מיליארד דולר.
 מניית אודיוקודס (AUDC) מזנקת בשיעור של 7% לאחר שקיבלה סקירה חיובית מבית ההשקעות אופנהיימר ומחיר יעד של 6$.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בעליה לרמה של 3.108.

 מחיר חבית נפט עולה בכ-2.18% למחיר של 94.92$ לחבית

 

 


מועד עריכת הסקירה:  29/06/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד