סקירות וול סטריט 27.06.2011

     
מגמה חיובית במסחר בארה"ב,למרות נתוני מאקרו מאכזבים במקצת שמסמנים על הרעה במצבו של הצרכן האמריקאי המסחר התנהל היום בטריטוריה החיובית. ברקע נשמעות הצהרות חיוביות מכיוון אירופה שם מתנהל מו"מ על פריסה מחדש של החוב היווני ונראה כי ישנה הסכמה שלפחות 70% מפרעון החוב ידחה למועד מאוחר יותר ובכך יוון תזכה למעט אוויר לנשימה.בשוק הסחורות המגמה היא שלילית, הנפט ירד בכ-0.6% והזהב בכ-0.05%, מחיר אונקיה אחת של זהב עומד על כ-1496 דולר. קרן ההשקעות GSV דיווחה היום כי רכשה נתח קטן מחברת פייסבוק לפי שווי שוק של 70 מיליארד דולר, כתוצאה מכך מזנקת החברה בכ-48% פייסבוק הינה הרשת החברתית הגדולה בעולם ומזה זמן רב מחכים המשקיעים להנפקת החברה, לאחרונה הודו מנהלי החברה כי ההנפקה היא בלתי נמנעת אך לא יכלו לציין תאריך יעד שבו תונפק החברה.את העליות הובילו סקטור הטכנולוגיה וסקטור הקונגלומרטים אשר עלו בכ-1.5% כול אחד. לקראת סיום המגמה עדיין חיובית והמדדים המובילים נסחרים בעליות: הדאו ג'ונס עולה בכ- 1% הנסד"ק עולה בכ-1.4% וה-s&p500  עולה בכ-1%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 הצריכה הפרטית בארה"ב לחודש מאי נשארה ללא שינוי למרות צפי לעלייה של 0.1%
 ההכנסה הפרטית עלתה במאי עלתה בכ-0.3% אל מול צפי לעלייה של 0.4%


 חדשות בולטות


 מניית חברת  נוקיה (NOK) עולה היום בכ-2.89% ומרכזת עניין רב לאחר תקופה ארוכה של ירידות ופרסומים שליליים מקבלים היום בעלי המניות חדשות חיוביות לאחר ניתוח של ברקליס קפיטל שטוען כי הרווח למניה ב2012 עתיד לעלות על התחזיות המוקדמות ולעמוד על 1.8 יורו למניה
 כאמור סקטור הטכנולוגיה בלט היום וניתן היה לראות מספר חברות מתאוששות לאחר הירידות החריפות של יום שישי, מניית אפל ( (AAPLעלתה היום בכ-2% לאור שמועות על הכרזה קרוב של מכשיר האייפון 5,מניית חברת סאן דיסק (SNDK ) עלתה היום בכ-3.8% וריכזה עניין רב במהלך המסחר לאחר מספר ימים שליליים.
 מחיר חבית נפט עומד על  90.6 דולר לחבית
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.927%

 


מועד עריכת הסקירה:  27/06/11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד