סקירות וול סטריט 24.06.2011

     
מגמה שלילית במסחר בארה"ב, למרות נתוני מאקרו חיוביים: נתון הזמנות מוצרים טוב מהערכות המוקדמות ועדכון כלפי מעלה של הצמיחה במשק האמריקאי שלט היום הצבע האדום במסכים בכל חלקי יום המסחר.מספר חברות טכנולוגיה מרכזיות דיווחו היום על תוצאותיהם שלא עמדו בציפיות המוקדמות של האנליסטים ובכך חיזקו את המגמה השלילית. באירופה הכריזו אתמול האיחוד האירופי וקרן המטבע הבין לאומית כי הם אישרו את תוכנית הסיוע ליוון שתוענק בחודש הבא וזאת בעקבות אישור תוכנית הצנע של ממשלת יוון בפרלמנט היווני בתחילת השבוע. מניית חברת גוגל (GOOG) ריכזה עניין רבה היום במהלך המסחר לאחר שדווח כי סוכנות הסחר הפדרלית בארה"ב תחל לחקור את פעילות החברה, מדובר באותה סוכנות שחקרה בשנות התשעים את חברת מייקרוסופט שנאלצה להעביר שנים בהגנה משפטית על מול הטענות כי היא משתמשת בכוחה וגדולה בכדי לדחוק מתחרים פוטנציאלים ובכך לפגוע בצרכנים ובשוק החופשי. בשוק הסחורות מחיר חבית נפט מתאושש קלות היום לאחר הירידה החדה שספג אתמול ונעמד על רמה של 91.15 דולר לחבית. את הירידות הוביל סקטור הטכנולוגיה שירד בכ-1.58%. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה שלילית.

    
נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 שיעור צמיחת הכלכלה האמריקאית לרבעון הראשון עודכן היום והוא מצביע על התרחבות של 1.9%
 נתוני ההזמנות של מוצרים בני קיימא לחודש מאי פורסמו היום והצביעו על עלייה של 1.9%


 חדשות בולטות


 חברת אורקל (ORCL) פרסמה אתמול לאחר סיום המסחר את דוחותיה לרבעון הרביעי אשר הצביעו על עלייה בשורת ההכנסות לרמה של 3.2 מיליארד דולר אל מול הכנסות של 2.4 מיליארד דולר בתקופה המקבילה אשתקד, למרות הנתונים הטובים מניית החברה ירדה היום בכ-4%
 חברת בריינסטורם (BCLI) אשר קיבלה אתמול המלצת קנייה חזקה מאוד וכתוצאה מכך עלתה אתמול בכ- 0.8% במחזור מסחר חריג, ממשיכה לרכז עניין גם היום ועולה בכ-5.8%
 מחיר חבית נפט עומד על  91.3 דולר לחבית
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.871

 


מועד עריכת הסקירה:  24/06/11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד